szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi modowe 3 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Caroline Abram w Warszawie!

Caroline Abram w Warszawie!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Paryż w centrum Warszawy.
Panuje przekonanie, że Paryż to stolica mody i przywykliśmy do tego, że po wszelkie nowinki modowe znawcy i koneserzy udają się właśnie tam. W ostatnich dniach miało miejsce wydarzenie modowe, które odwróciło opisany wyżej stan. Do Warszawy przyleciała z Paryża projektantka Caroline Abram, by zaprezentować medialnie swoją najnowszą, nowatorską kolekcję opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. Na spotkaniu z dziennikarzami i stylistami powiedziała o swoich polskich (!) korzeniach – babcia projektantki pochodziła z Krakowa, a dziadek z Kutna. Projektantka wyjaśniła, czym są dla niej okulary, jako część garderoby i jako część wizerunku oraz co inspiruje ją do tworzenia oryginalnych kształtów i łączenia barw w oprawach okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W jednym z wywiadów telewizyjnych projektantka wyraziła przekonanie, że dobrze dobrane oprawki stanowią znakomitą alternatywę dla liftingu twarzy kobiety. Mogły się o tym przekonać licznie przybyłe na prezentację gwiazdy, którym projektantka osobiście dobierała najlepsze, najbardziej pasujące do twarzy i stylu oprawy, wzbudzając prawdziwy zachwyt.
Gośćmi prezentacji kolekcji Caroline ABRAM -- były: Anna Powierza, Monika Zamachowska , Aleksandra Mikołajczyk, Monika Mo-J Jarosinska, Małgorzata Tomaszewska, Wiganna Papina, Olga Kalicka, Laura Breszka, Magdalena Antosiewicz, Paula Jagodzińska Beauty.Fashion.Shopping., wokalistki Singin' Birds, Aldona Orman, Agata Steczkowska, Jarek Szado, Ian Rooth, Sylwia Nowak oraz wielu stylistów i dziennikarzy z redakcji modowych. Wszyscy słuchali cennych i celnych uwag projektantki na temat doboru opraw, urzeczeni jej otwartością, filozofią, wiedzą i talentem. Nadchodzący sezon modowy będzie niewątpliwie czasem, w którym znana w Polsce od trzech lat marka Caroline Abram poszerzy grono klientek, które potrzebują okularów do codziennego użytku oraz traktują je jako uzupełnienie stroju, biżuterię i element podkreślający wyjątkową osobowość i styl.
Wyłącznym dystrybutorem marki Caroline Abram w Polsce jest Optic Collet /VN Group Violetta Nowak. Oprawy można nabyć w salonach optycznych, których lista znajduje się na stronie www.opticcollet.pl
Szczególne podziękowania dla partnerów wydarzenia <3 :
- Mionetto Prosecco
- Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne
Patronat medialny: Oh Me <3

Tagi: #carolineabram, #kolekcja, #oprawkiokularowe, #opticcollet, #prezentacja

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
 • Pracowite święta Moniki Jarosińskiej
 • Nonszalancka elegancja w najnowszej kolekcji SU unusual woman
 • Kobiety wybierają luksus w rozsądnej cenie - samochody SsangYong.
 • Dieta pudełkowa podbija serca gwiazd
 • Trend alarm – kolor beżowy. Zobacz z czym łączyć go na wiosnę.
 • Chroń swoje oczy w zgodzie z najnowszymi trendami.
 • Mercure Kraków Stare Miasto jak światowa stolica mody
 • Hotele Mercure - informacja prasowa
 • Polska marka odzieżowa SU unusual woman prezentuje kolekcje wiosenną - Lady in the city.
 • Finezyjne, kolorowe lub dyskretne – zobacz najmodniejsze wzory oprawek na 2017 rok
zaproś znajomych