szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 3 lata temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Strefa komfortu i designu na najwyższym poziomie

Strefa komfortu i designu na najwyższym poziomie
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Obecnie samochód ma być nie tylko niezawodny i bezpieczny, ale musi być również dostosowany do stylu życia.

Projektanci samochodów SsangYong nie uznają żadnych kompromisów i połączyli nowoczesny design z ponadczasową elegancją, a różnorodność konsekwentnych linii wzorniczych oraz wersji kolorystycznych zaspokoi najbardziej wymagający i kapryśny gust. W ofercie marki jest szeroki wachlarz modeli, które są niezwykle funkcjonalne. REXTON, RODIUS i XLV mają ogromną przestrzeń bagażową, a ponieważ są wygodne i świetnie wyposażone, to idealnie sprawdzą się podczas dłuższych wyjazdów. Natomiast KORANDO i TIVOLI zaspokoją potrzeby dynamicznych osób, które cenią sobie praktyczność, ale równocześnie szukają zadziornych samochodów, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.
Wszystkie te modele sprawdzą się idealnie nie tylko w mieście na trasie praca-dom, ale również podczas weekendowych wypadów za miasto czy objazdowych wakacji.
Samochody SsangYong są świetnym rozwiązaniem dla aktywnych singli oraz dla osób, które cenią sobie komfort rodzinnych podróży. Zapewne dlatego samochody SsangYong bardzo często wybierane są przez nasze rodzime gwiazdy. Anna Samusionek, Michał Korzeniowski/Ian Root, Monika Jarosińska czy Bogdan Czarnik, to tylko część znanych osób, które możemy spotkać w samochodach tej marki. Samochody SsangYong są dynamiczne, wielofunkcyjne i bezpieczne, więc równie wyjątkowe są ambasadorki SsangYong - Anna Powierza i Joanna Kurowska. Dlaczego one? Ponieważ są energicznymi kobietami sukcesu, które cenią sobie komfort, jakość, bezpieczeństwo i styl. Anna Powierza wybrała model XLV, który ma obszerny bagażnik, a stylizacja jego nadwozia nawiązuje do rozłożonego ptasiego skrzydła. Jest więc zapowiedzią dalekich i ekscytujących podróży. Joanna Kurowska postawiła natomiast na dynamiczny, miejski model TIVOLI.
Nie ma co ukrywać, że ten kto wybiera samochody SsangYong, dowodzi swojej świadomości stylu oraz jakości.

www.facebook.com/SsangYongPolska
www.ssangyong.pl

Tagi: gwiazdy, komfort, samochód, SsangYong

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
 • Spotkanie autorskie z Anną Powierzą
 • Gwiazdy licznie przybyły na otwarcie Panek Clinic
 • Joanna Kurowska kolejny rok ambasadorką popularnej marki samochodowej.
 • Monika Goździalska i jej aktywne wakacje
 • Modny dodatek, który chroni Twój wzrok i młody wygląd.
 • „Kulinarny zawrót głowy „ to dopiero początek – zapowiada Monika Goździalska, modelka, blogerka kulinarna, prowadząca popularny kącik poradniczy o gotowaniu w porannym paśmie „Dzień Dobry Polsko” w TVP.
 • Zdowa i kolorowa dieta pudełkowa
 • Lato w stylu smart casual
 • Strefa komfortu i designu na najwyższym poziomie
 • Dieta pudełkowa, która znakomicie wpływa na zdrowie
zaproś znajomych