szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi kulinarne 3 lata, 6 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Zdowa i kolorowa dieta pudełkowa

Zdowa i kolorowa dieta pudełkowa
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Z dnia na dzień przybywa zwolenników diety pudełkowej. Nie ma co się dziwić, ponieważ takie posiłki są wygodne, smaczne i zdrowe, a przynajmniej takie powinny być.

Niestety wraz ze wzrostem zapotrzebowania, jak grzyby po deszczu wyrastają firmy zajmujące się cateringiem pudełkowym, które często nie mają odpowiedniego zaplecza gastronomicznego i ludzi z wiedzą o tym jak panować nad jakością i bezpieczeństwem gotowanych potraw. Ładnie wyglądające zdjęcia i niska cena kuszą na tyle, że spora grupa osób dbających o swoje odżywianie nie sprawdza opinii czy kompetencji firmy cateringowej. To niestety bardzo duży błąd.
Jak zatem wybrać, aby było zdrowo, świeżo i smacznie?
Najlepiej podpytać wśród znajomych i zobaczyć kto jest ambasadorem marki cateringowej. Warto również sprawdzić kto jest założycielem firmy cateringowej i jakie ma kompetencje. Jeśli na stronie znajdziemy rzetelne informacje o założycielu i zespole, to firma jest wiarygodna. Świetnym przykładem jest firma cateringowa SpokoBox, na ich stronie możemy przeczytać, że założycielką jest psychodietetyk Anna Szczypek, a liczne nagrody (w tym Złoty Widelec przyznany po raz pierwszy firmie cateringowej), tylko potwierdzają jakość, świeżość, kompetencje oraz kwalifikacje firmy SpokoBox. Kolejnym punktem weryfikacyjnym są zdjęcia potraw. Często w galeriach firm cateringowych oglądamy specjalnie przygotowane do zdjeć posiłki restauracyjne, warto więc poszukać firmy, która zamieszcza realne - codzienne zdjęcia dostarczanych posiłków do klientów. Na terenie Warszawy oraz Krakowa najbardziej liczną galerię realnych posiłków może poszczycić się firma SpokoBox.
Ostatnim, ale bardzo ważnym elementem wyboru odpowiedniej firmy cateringowej jest sprawdzenie jakie mają programy dietetyczne i przez kogo ułożone. Różnorodność w diecie to podstawa, która zapewnia organizmowi wszystkie niezbędne składniki. Posiłki w dobie chorób cywilizacyjnych i szybkiego tempa życia mogą być lekarstwem, warto więc wybrać odpowiedni program dla siebie i skonsultować go z dietetykiem lub psychodietetykiem.
Pamiętajmy, że odpowiednio dobrana dieta ze sprawdzonej i rzetelnej firmy cateringowej, to zdrowe odżywianie, które nie tylko pomoże uzyskać i utrzymać odpowiednią wagę, ale również poprawi komfort i jakość życia.

www.spokobox.eu
www.facebook.com/SpokoBoxCateringDietetyczny

Tagi: dieta, dieta pudełkowa, odżywianie, SpokoBox, zdrowie

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
 • Spotkanie autorskie z Anną Powierzą
 • Gwiazdy licznie przybyły na otwarcie Panek Clinic
 • Joanna Kurowska kolejny rok ambasadorką popularnej marki samochodowej.
 • Monika Goździalska i jej aktywne wakacje
 • Modny dodatek, który chroni Twój wzrok i młody wygląd.
 • „Kulinarny zawrót głowy „ to dopiero początek – zapowiada Monika Goździalska, modelka, blogerka kulinarna, prowadząca popularny kącik poradniczy o gotowaniu w porannym paśmie „Dzień Dobry Polsko” w TVP.
 • Zdowa i kolorowa dieta pudełkowa
 • Lato w stylu smart casual
 • Strefa komfortu i designu na najwyższym poziomie
 • Dieta pudełkowa, która znakomicie wpływa na zdrowie
zaproś znajomych