szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 2 lata, 8 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

SZCZOTKA TANGLE TEEZER - OPINIA

SZCZOTKA TANGLE TEEZER - OPINIA
fot: 2.bp.blogspot.com


lipca 08, 2017
SZCZOTKA TANGLE TEEZER - OPINIA
Od jakiegoś czasu mam okazję sprawdzić działanie szczotki Tangle Teezer.
To mój pierwszy kontakt z tym produktem i jestem pod ogromnym wrażeniem.

Szczotka Tangle Teezer przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów czy fryzur. Masuje skórę głowy, świetnie radzi sobie z kosmykami, nawet tymi z tendencjami do plątania, a przy tym wszystkim nie uszkadza struktury włosa ani skóry głowy.

Pierwszy mój kontakt ze szczotką był nieco... dziwny. Złapałam ją do góry nogami, więc wydawała mi się niewygodna i jakaś taka 'nie bardzo'. Ale kiedy zorientowałam się jaka ze mnie gapa, szybko zmieniłam zdanie.
Szczotka faktycznie spisuje się genialnie! Wypróbowałam ją na świeżo umytych, mokrych włosach, na włosach wilgotnych i na tych całkiem suchych, bardzo nieogarniętych gdyż położyłam się spać zaraz po ich umyciu. Za każdym razem czułam przyjemny masaż skóry głowy, a włosy rozczesywały się bez najmniejszego problemu.
Włosy wypadają mi garściami, a raczej wypadały. Myślałam, że to brak jakiś witamin, zła kondycja włosa... Okazało się, że co najmniej połowa z tego co traciłam każdego dnia to zasługa mojej dotychczasowej szczotki, która najzwyczajniej w świecie je wyrywała. Przy stosowaniu szczotki Tangle Teezer jest ich o wiele, wiele mniej. No i co najważniejsze. Bardzo łatwo wyciągnąć je ze szczotki. Przy poprzedniej spędzałam godziny na oczyszczaniu jej z włosów, wyrywaniu, wydrapywaniu, sięgałam nawet po pęsetę lub próbowałam wyczesać mniejszym grzebieniem, jednak nadal można było ją z daleka pomylić z jakimś futrzastym zwierzakiem :P

Dodam, że moje włosy nie są gładkie ani proste. Nie są też kręcone ani falowane. Są często napuszone (?), zdarza się, że lekko naelektryzowane, grube, sięgają do ramion.

Używanie jej to naprawdę jedna z przyjemniejszych rzeczy, jakie mogą przytrafić się w codziennych czynnościach, często 'automatycznych' i monotonnych.

Polecam każdej osobie, która ma tendencje do plątania się włosów, której rozczesywanie ich wiąże się z szarpaniem ich, wyciąganiem, łzami w oczach i milionem brzydkich słów rzucanych do swojego odbicia w lustrze podczas próby uczesania się.

Tagi: czesanie, fryzura, opinia, recenzja, szczotka, tangle teezer, testowanie, wlosy

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • KAMPANIA WERTHER'S ORIGINAL SOFT CARAMELS - REKOMENDUJ.TO
  • ATOPIS - KREM NATŁUSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY I CIAŁA ORAZ BALSAM - OPINIA
  • INEBRYA ICE CREAM LISS-PRO - OPINIA
  • SZCZOTKA TANGLE TEEZER - OPINIA
  • BingoSpa - kolagen do dłoni - opinia
zaproś znajomych