szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi kulinarne 3 lata, 6 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

KAMPANIA WERTHER'S ORIGINAL SOFT CARAMELS - REKOMENDUJ.TO

KAMPANIA WERTHER'S ORIGINAL SOFT CARAMELS - REKOMENDUJ.TO
fot: 1.bp.blogspot.com

Cukierki Werther's Oryginal Soft Caramels to miękkie karmelowe cukierki, ich receptura oparta jest na połączeniu prawdziwego masła i świeżej śmietanki - naprawdę, wyczuwa się to w smaku.
Są naprawdę bardzo miękkie, lekko ciągnące, ale nie zaklejające ust od środka i nie sprawiające problemów dla osób ze sztucznym uzębieniem ( :D ) . Świetnie smakują zjedzone od tak, w trakcie dnia, ale można wykorzystać je także na wiele innych sposobów. Z racji tego, że niestety moja kuchnia jest w całkowitej rozsypce (ahh, czy ten remont się kiedyś skończy?!) nie mogłam sobie pozwolić na gastronomiczne podboje z karmelkami. Ale zrobiłam w naprawdę łatwy i szybki sposób świetny sos karmelowy do truskawek. Do kubka wrzuciłam garstkę cukierków (wcześniej oczywiście pozbawiłam je papierka), dodałam dwie łyżki mleka i wrzuciłam do mikrofalówki na całą minutę. Smakowało wybornie, a znakomity zapach rozprzestrzenił się po całym mieszkaniu ;)

Osobiście, nie przepadam za 'mordoklejkami' ale te cukierki są genialne! Kto miał okazję wypróbować - wie o czym mówię, kto jeszcze nie spróbował niech szybko biegnie do sklepu po paczuszkę !

Tagi: ambasador, cukierki, kampania, Karmel, karmelki, opinia, recenzja, rekomendujto, slodycze, softcaramels, storck, swiatkarmelu, testowanie, testy, werthersoryginal

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • KAMPANIA WERTHER'S ORIGINAL SOFT CARAMELS - REKOMENDUJ.TO
  • ATOPIS - KREM NATŁUSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY I CIAŁA ORAZ BALSAM - OPINIA
  • INEBRYA ICE CREAM LISS-PRO - OPINIA
  • SZCZOTKA TANGLE TEEZER - OPINIA
  • BingoSpa - kolagen do dłoni - opinia
zaproś znajomych