szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 2 lata, 8 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Czy warto kupić pieluszki wielorazowe?

Czy warto kupić pieluszki wielorazowe?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Jeśli jesteś rodzicem lub zostaniesz nim w niedługiej przyszłości, to z całą pewnością zastanawiasz się w jaki sposób zakryć ceratową pieluszkę, która jest bez wątpienia ozdobą „najniższych lotów” w stroju Twojego dziecka.
Pieluchowanie niemowląt i dzieci jest nie lada wyzwaniem dla wszystkich rodziców. Nie chodzi rzecz jasna tylko i wyłącznie o koszty zakupu pieluch, bo te dostępne w marketach można kupić w stosunkowo niskich cenach (i jakości). Jako rodzić miałam poważny problem z zasłonięciem pieluchy, która moim zdaniem szpeciła pupę dziecka.
Wtedy trafiłam na pieluszki wielorazowe – powiecie zapewne, że to szaleństwo w XXI wieku stosować wielorazówki, o których nasi rodzice opowiadali z taką wzgardą, że to tyle pracy, że pranie, prasowanie. Tymczasem innowacyjne pieluszki wielorazowe polskich producentów nie tylko podbijają zagraniczne rynki, ale tworzą nowy trend i nową jakość w trosce o dziecko.
Zalet pieluch wielorazowych jest wiele – są oczywiście także i wady, bo nie ma rzeczy doskonałych, ale kiedy przypomnę sobie te sztywne, plastikowe worki, które wkładałam na pupę mojej córki, to jestem dumna z podjetej decyzji związanej z wdrożeniem ekologicznych i estetycznych pieluszek wielorazowych.
Większość producentów oferuje kolorowe pieluszki wielorazowe, których zewnętrzna warstwa, tzw. otulacz, wykonany jest z par przepuszczalnego materiału PUL o niezwykle atrakcyjnych wzorach, które bez wątpienia przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym mamom.
Jeśli jeszcze nie wybraliście pieluszek dla swojego dziecka, to sprawdźcie pieluszki wielorazowe, koniecznie!

Tagi: pieluchowanie, pieluchy AIO, pieluszki SIO, pieluszki wielorazowe

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Czy warto kupić pieluszki wielorazowe?
zaproś znajomych