szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 7 lat, 1 miesiąc temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Boże, jaki ty śliczny jesteś!

Niestety, mam słabość do ładnych chłopców - i mam również uzasadnioną obawę, że jako zjedzona sklerozą staruszka będę ich zaczepiała na ulicy i proponowała kawę czy inną herbatę. Ładnych czyli: bardzo wysokich, atletycznie zbudowanych blondynów o nieco krzywych, długich nogach oraz co najważniejsze - intensywnie niebieskich oczach. Mogą być lekko skośne. Tak mniej więcej wyglądał mój pierwszy ukochany i tego się będę trzymała, amen.

Poznałam wczoraj jednego takiego chłopca. Na pewno ode mnie młodszy (okazało się, że o 9 lat) i na pewno stanowczo w moim typie. Zetknęła nas że tak powiem okoliczność służbowa. Nie ma bata, żeby nie zauważył, że mu się przyglądam.

Zauważył i był z tego powodu bardzo zadowolony. I też zaczął mi się przyglądać. Szybko stworzyliśmy zgrany duet - oczywiście na gruncie zawodowym - a nasze zadania wykonywaliśmy na płaszczyźnie porozumienia, jakie może wywołać tylko jeden czynnik: chęć zaimponowania drugiej stronie.

Ja jak zwykle popisywałam się pewnością siebie, poczuciem humoru i byłam taka trochę protekcjonalna, ale nie do przesady. I nagle stało się coś, co wysadziło mnie nawet nie z butów, ale i ze skarpetek: śliczny chłopiec zaczął żartować. Zasadniczo można by to uznać za usiłowanie, bo jego żarciki były seksistowskie, grube, siermiężne i nasycone stereotypami (o kobietach w kuchni, Murzynach na asfalcie itp. itd). Chciałam ripostować, ale nie dało rady - zupełnie nic nie rozumiał i dziwił się, że ja się w ogóle nie bawię - a przecież jasne było, że racami dowcipu celuje w moją stronę, no!

Szkoda, bo był naprawdę bardzo przystojny i w moim typie.

Tagi: atrakcyjni faceci, jak poderwać atrakcyjnego faceta, przystojni mężczyźni, seks, seks z przystojnymi facetami

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych