szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 9 lat temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Wiosna co roku związku nie ominie...

Pytacie Państwo o receptę na zatrzymanie/utrzymanie wiosny w związku… Toż to me odwieczne dążenie, aby tę tajemnicę zgłębić, odkryć, zabezpieczyć, przetestować, próbę jakości zastosować.
Mam swe sposoby, które niestety tymi jedynymi, niezawodnymi nie są, ALE, ALE… bez nich z pewnością mój związek by nie wyglądał tak, jak wygląda, a wygląda, jak na wiosnę przystoi, kwitnąco:).
Mój przepis na udany związek, odradzający się nie jak feniks z popiołów, ale jak wiosna co roku, uwzględnia dwie perspektywy - kobiety i mężczyzny, a ważne jest staranie, aby te dwie perspektywy, te dwa różne punkty widzenia uwzględnić w codziennym życiu związku, a więc co by jedna strona i druga była zadowolona. Należy dużo ze sobą rozmawiać, a już szczególnie o problemach pojawiających się. Mieć dla siebie czas po prostu. Umieć się zatrzymać i pobyć ze sobą. Mieć poczucie humoru oraz potrafić rozwiązywać nieporozumienia, które się pojawiają, umieć wybaczać i zapominać o przewinieniach drugiej strony i nigdy, przenigdy, nie wypominać. Potrafić się cieszyć byciem z sobą i cenić te chwile, stawiać je ponad inne wydarzenia dnia codziennego.
Wówczas wiosna co roku związku nie ominie…:)

Tagi: wiosna, związek

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

zaproś znajomych