szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 9 lat temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

O łamaniu umów

Umowy są po to, by ich dotrzymywać - to złota zasada, która oczywiście bierze w łeb w najmniej oczekiwanym momencie. Mój znajomy opowiedział mi ostatnio historię swojego rozstania z dziewczyną, którą kochał nad życie.

Otóż oboje, będąc jeszcze w miłosnym szale przysięgli sobie, że jeśli jedno z nich przestanie kochać drugie, to od razu to głośno powie. Może to nieco brutalna metoda, ale oboje uznali, że w imię uczucia, które ich połączyło to jedyne dobre wyjście.

No i oczywiście stało się to, co stać się miało. Ale nie do końca tak, jakby sobie mój znajomy wyobrażał. Otóż nie tylko nie dowiedział się od swojej bogdanki, że ona go już nie kocha - doniósł mu o tym kolega - ale pozwoliła go sobie nie kochać u boku innego faceta i to na dodatek w USA. Po prostu któregoś dnia wyszła z ich wspólnego mieszkania z jedną walizką i pojechała na lotnisko. Fru do Los Angeles z kolegą poznanym przez internet.

Mój kumpel liże rany i ciągle pyta: wszystko ok, może nie byłem dla niej dobry, ale dlaczego nie wywiązała się z umowy? Oszukała mnie. Tego przeżyć nie może.

Jaki morał z tej historii? Ano żaden. Jest sens umawiać się na coś, jeśli chodzi o emocje, uczucia? Owszem, dawno temu wymyślono ślub, ale sama nie wiem, czy to działa - chyba nie.

Bądźmy uczciwi - wystarczy.

Tagi: romans, rozstanie, umowa, zdrada, związek

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych