szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 7 lat, 2 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Chcę oglądać twoje nogi, nogi,nogi,.nogi....

Nogi to odwieczna broń kobiet. Zaopatrzone w szpilki mogą wyrządzić szkodę męskiemu wzrokowi.
Nad nogami niestety trzeba trochę popracować ... same NOGI GRZMOTKI się nie zrobią.
Wchodzenie po schodkach, martwy ciąg, bieganie, jazda na rowerze- ja sama stosuję, ja sama polecam. Nie ma przyjemniejszego widoku niż stonowane nogi na obcasach.
Najbardziej beznadziejną stroną pięknych nóg jest dla mnie ich opalenizna. Nienawidzę bezczynnego opalania, a o solarium już nie wspomnę- NIGDY TAM NIE BYŁAM I NIE BĘDĘ! Jeśli chodzi o opaleniznę, jak dla mnie najlepsze rozwiązanie to opalanie natryskowe. Oczywiście smagłą skóra dopada mnie naturalnie przy uprawianiu sportu- ale nigdy z premedytacją.
Do mini czy szortów polecam zaopatrzyć się w ciemny bronzer i..... pociągnąć wzdłuż mięśni ud -"czwórki i dwójki"- wysmukli i podkreśli, oraz nad kostką-również podkreśli pięknie wypielęgnowane stopy.
A propos stóp- zaniedbane paznokcie doprowadzimy do formy maseczką z pasty do zębów i odrobiny sody bądź proszku do pieczenia (należy ją delikatnie wmasować, aż do uzyskania piany). Wybieli ona paznokcie i skórki.

A SIO CELLULIT!
Są dobre żele, kremy, balsamy ... ale po co przepłacać?
Wracamy znów do domowych sposobów:
Cynamon lub imbir zmieszaj z oliwą bądź z oliwką dla dzieci i potraktuj tą mieszanką uda, pośladki i brzuch i owiń się folią spożywczą. Będzie piekło, szczypało ... ja już się zahartowałam i mogę nawet z tym spać, ale na początek wystarczy 30 minut. Później spłucz ciepłą wodą, a na końcu zimną.

WŁOSKU NIE WRASTAJ!

Chyba każda z nas ma problem z tym "czymś". Mnie peelingi niestety nie pomagają, jedynie twarda rękawica z sizalu i wspomniana już wyżej zwykła oliwka dla dzieci- moja ulubiona żelowa.

NACZYNKA??? TYLKO DO JEDZENIA!

Mam zaszczyt mieć ten genetyczny problem z żyłkami (babcia i mama miały żylaki) i popękanymi naczynkami. Jedynym rozwiązaniem póki co jest tylko leczenie doraźne- maści z wyciągiem z kasztanowca, maści chłodzące -maść końska zielona; a do treningu i po profesjonalne opaski kompresyjne i skarpety- to działa! .... iiiiii leżeć do góry nogami ;)

TAK WIĘC DZIEWCZYNY ZACZYNAMY BITWĘ O NÓZIE!

Tagi: cellulit, nogi, trening, TRIK

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

zaproś znajomych