szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 6 lat, 9 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Dukan na out!

Dzisiaj okazało się, że twórca cud-diety Pierre Dukan stosował w swojej praktyce podejrzany lek Mediator i został za to ukarany - nie może wykonywać zawodu lekarza.

Oczywiście ja też byłam na tej diecie. Oczywiście schudłam, bo niemożliwością jest nie schudnąć. 11 kilo poszło i wróciło - to też chyba jasne, nie? No, ale nie o tym.

Wielu moich znajomych i rodzina było na diecie Dukana. Posłusznie wpieprzali kurczaki z sosem jogurtowym, a ja nawet nauczyłam się robić specjalne bezy bez cukru - zresztą niezłe, ale za to z kilogramem słodzika, więc mam to w nosie, syf nad syfami.

Ostatnio policzyłam i na dziesięć osób pod Dukanie JEDNA nie ma efektu jo-jo. Kolega, który bardzo dużo ćwiczy. Z tej dziesiątki ósemka zachorowała na dziwne choroby - brat koleżanki miał zapalenie mięśnia sercowego, a moja kumpela przez kilka miesięcy nie mogła wyjść z jakiegoś koszmarnego zapalenia płuc - ciągnęło się i ciągnęło i było już naprawdę nieprzyjemnie, gdy po raz kolejny musiała iść do szpitala. Ja zaczęłam cierpieć na coś naprawdę nieprzyjemnego, ale nie chcę o tym pisać, bo to dość okropne...

Wszystko to się stało w czasie diety Dukana. Nie staram się wpaść w histerię medialną, ale coś jest na rzeczy.

Pomijam fakt, że na Dukanie strasznie dziwnie się pachnie. Nie jest to zapach miły, o nie...

Tagi: dieta, dieta dukana, szczupła sylwetka, zagrożenia, zdrowie

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych