szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi modowe 6 lat, 10 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Kozaki do zwiewnej spódnicy. Fajne?

Gdy w zeszłym roku jesienią poleciałam do Włoch i to nie byle gdzie, bo do samego Mediolanu to zobaczyłam po raz pierwszy ten trend: siermiężne, prawie wojskowe (a już na pewno robotnicze) kozaki do zwiewnej spódnicy.

Na lotnisku ujrzałam zgrabną, piękną Włoszkę w koszmarnych bootsach, roboczych i chyba nieco zabłoconych - w każdym razie stylizowanych na zabłocone - butach. Do tego miała przecudnej urody białą spódnicę, z szerokim pasem w wąskiej talii, spódnicę-poezję, z przodu nieco krótszą, z tyło długą i zwiewną.

Nie widziałam dotąd takiej stylizacji, ale jakoś podświadomie mi się spodobała. W Warszawie zobaczyłam ich więcej, ale nie tak trafionych. Po pierwsze: uważam, że do takich spódnic, zwłaszcza długich trzeba mieć jednak słuszny wzrost. A jeśli już się go nie posiada (to akurat jedyna rzecz na świecie, za którą nie da się zapłacić) , to absolutnym must have jest naprawdę wąska talia.

Pękata, niska dziewczyna wygląda w takim modowym cudzie jak beczułka owinięta materią. Może to i urocze, ale czy ładne? Nie jestem złośliwa - wiele brakuje mi do ideału, więc nigdy się tak nie ubiorę. Pozostaje tylko przyglądanie się...

Tagi: Italia, kozaki, moda, spódnica, trend, Włochy

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych
Polubili