szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 6 lat, 6 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Najlepszy lakier do paznokci na świecie

Od razu oświadczam: żadna firma kosmetyczna mi za nic nie płaci. Ani za reklamę ani za PR. Naprawdę. Robię dla pieniędzy coś zupełnie innego, nie mam nawet znajomych pracujących w branży urodowej.

Mam za to hobby polegające na posiadaniu kolorowych paznokci. Lubię lakiery i często je zmieniam, bo mam taką fantazję. Testuję tańsze i droższe, ciemne i jasne, modne i mniej modne. I powiem tak: najlepszym lakierem na świecie jest ten wyprodukowany przez polską firmę - oczywiście nie powiem, jaką, ale niech zostanie opcja, że jest to firma na I.

Jakie są cechy dobrego lakieru? Na pewno trwałość: nie może odpryskiwać przy pisaniu na komputerze, a na drugi dzień po pomalowaniu ma błyszczeć. Musi mieć ładny kolor - a dla mnie wyznacznikiem urody są odcienie czerwieni. No i baaardzo ważna rzecz: nie powinien niszczyć płytki paznokcia, powinien się także dobrze zmywać. O, takie mam wymagania.

Zwracam uwagę jeszcze na pędzelek: włoski nie mogą odpadać i się rozdwajać, musi być krotki i cienki - jak dla mnie. Nie lubię pędzelków grubych i długich.

Nadal nie mam zamiaru wyjawić nazwy firmy - bo kto wie, ten wie. I cicho sza. Ja będę im długo wierna - chyba, że po drodze coś sknocą.

Tagi: firma, kolor, lakier do paznokci, malowanie, manicure, marka, pedicure, składniki, trwałość

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych