szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 8 lat, 6 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Najseksowniejszy żyjący mężczyzna - Adam Levine

Z niemałym zdziwieniem przyjęłam informację, że najseksowniejszym żyjącym mężczyzną został dzisiaj obwołany Adam Levine z Maroon 5. Hmmmmmm.... ciało ma przepiękne, podobno to zadecydowało, ale strasznie żałuję, że na liście nie znalazło się jeszcze kilku wspaniałych facetów.

Cieszy wysoka pozycja Idrisa Elby - ogromnie podoba mi się jego dystyngowana uroda, klasyczna - chyba się starzeję. Cieszy obecność Justina Timberlake'a, którego jestem wielbicielką od wielu, wielu lat. Ale bardziej niż urodę cenie w JT talent - jestem pewna, że gdyby urodził się kilkadziesiąt lat wcześniej, to stałby się kimś w rodzaju białego Michaela Jacksona - ten sam feeling!

No ale do rzeczy - brakuje mi na liście panów dojrzałych. Wspaniale wyglądającego Brada Pitta, George'a Clooney'a, Denzela... stop, właściwie nie wiem, jak teraz wygląda mister Washington. Niestety, w tym rankingu wygląd się liczy... i to nawet bardziej niż ten nieuchwytny urok, ta mgiełka tajemniczości, niedostępności.

Tęsknię za czasami, w których wszystko brali tacy panowie, jak chociażby Sean Connery. Czy istnieje w przypadku mężczyzn coś na kształt nieprzemijającego piękna? Na pewno tak...

Tagi: adam levine, bruno mars, Chris Pine, david beckham, Idris Elba, Jimmy Fallon, Jonathan i Drew Scott, justin theroux, justin timberlake, Luke Bryan, PHARRELL WILLIAMS, Ronan Farrow

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych