szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 7 lat, 9 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Sylwester- czego nie może zabraknąć w Twojej torebce !

Już niedługo czeka nasz iście szampańska zabawa, do samego rana ! Błysk kolorowych świateł, głośne fajerwerki obsypujące drobnymi barwnymi perełkami czarne niebo, złote bąbelki w szklanych kieliszkach, szum szczerych noworocznych życzeń i marzenia o tym aby w następnym roku było jeszcze lepiej, piękniej.
Aby dobrze zacząć ten 2014 rok, trzeba się postarać o to w noc sylwestrową, wystrzałowa, najmodniejsza kreacja, która wzbudzi zachwyt nie tylko mężczyzn ale i zazdrość kobiet zgromadzonych na przyjęciu. Elegancka fryzura, perfekcyjny makijaż, wygodne buty i przede wszystkim wyśmienity humor.
Ale moje kochane Glamki trzeba pamiętać o tym, żeby spakować swoją torebeczkę, nie wypchać ale spakować to co najpotrzebniejsze a więc;
-matujące bibułki - no bo nikt przecież nie lubi się świecić i błyszczeć na twarzy, a wiadomo, że w tańcu zmęczyć się można,
-malutkie perfumki żeby czuć się komfortowo i przecudownie pachnieć cały wieczór, plasterki na obtarcia- gdyby coś z butami było jednak nie tak ( dlatego zawsze polecam zakładanie butów już nam dobrze znanych i obtańczonych)
- igła z nitką. Oj zdarzało się że podczas wygibasów na parterze coś niecoś niespodziewanie pękło, no i wtedy trzeb działać żeby golizną nie świecić.
- element konieczny chusteczka higieniczna, zawsze przydać się może, podczas pokazu fajerwerk,, wiadomo mróz, zimno a kobieta pociągająca jest tylko wówczas kiedy sama nie pociąga ( nosem)

Ja właśnie tak spakowałabym swoja torebkę gdybym w tym roku wybierała się na sylwestra
Jednak Nowy Rok przywitam w domu z moim mężem i córką, a do torebki spakuję jedynie pieluszki i jakieś zabawki.

Może za rok... więc tym bardziej poczytam wasze przemyślenia Drogie Glamki, szczególnie te które zostaną nagrodzone.

Pozdrawiam

Tagi: konkurs, sylwester, torebka

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

zaproś znajomych