szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi modowe 4 lata, 6 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Zima w stylu VividEdith

Zima w stylu VividEdith

Robi się coraz zimniej a co za tym idzie, coraz trudniej ubrać się tak, aby było nam ciepło a jednocześnie, aby stylizacja była ciekawa. Szczerze przyznam, że najchętniej przez większość czasu chodziłabym w dresach, rozklapcianych butach i wielkim worku kurtkopodobnym ;) Jakiekolwiek chęci przychodzą dopiero, jak pokazuje się słoneczko :) Dlatego mam dla Was kilka zestawów z mojego bloga vividedith.blogspot.com, które pochodzą właśnie ze słonecznych dni. Zdjęcia robione były na początku tego roku.

Nr 1 to elegancka klasyka z odrobiną pazura. Mała czarna jest skórzana, lakierowany kuferek ma ćwieki a rajstopy są w kropeczki. Oczywiście musi być też ciepło. Moim trikiem zimowym, żeby pupa nie zamarzła ;) jest zakładanie pod tak cienkie rajstopy jak te na zdjęciu, drugiej cielistej pary :)
http://vividedith.blogspot.com/2013/03/cause-im-lady.html

Nr 2 to wersja bardziej casualowa. Botki są niesamowicie wygodne, więc nadają się nawet na spacer. Wiem, że te spodnie skracają nogi, ale uwielbiam je za to, że udają koronkę ;) Płaszcz i torebka to jedne z częściej eksploatowanych rzeczy w mojej szafie ;)
vividedith.blogspot.com/2013/03/strawberry-girl.html

Nr 3 to zestaw budzący dość duże kontrowersje. Łączy powiem pasy na legginsach, panterkę na kominie, kurtkę w wyrazistym kolorze a na dodatek buty, które mają dużo ozdób. No ale moda jest po to, aby się nią bawić i nie traktować do końca poważnie, nieprawdaż? ;)
http://vividedith.blogspot.com/2013/03/zebra-in-forest.html

Nr 4 to czerwonokapturkowa próba udelikatnienia kaloszy. Jakoś tak mi się kojarzy przez tą pelerynę i czerwoną spódniczkę ;) Ale tutaj też nie jest nudno - pod spodem bowiem mam koszulę w moro, a co, jak szaleć to szaleć :)
http://vividedith.blogspot.com/2013/03/honey-im-home.html

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Letnie stylizacje wielofunkcyjne cz. 5 - Reserved
  • Letnie stylizacje wielofunkcyjne cz. 4 - TopShop
  • Letnie stylizacje wielofunkcyjne cz. 3 - Zara
  • Letnie stylizacje wielofunkcyjne cz. 2 - River Island
  • Letnie stylizacje wielofunkcyjne cz. 1 - H&M
  • Na randkę po uczelni, tudzież samą randkę XII
  • Na randkę po uczelni, tudzież samą randkę XI
  • Na randkę po uczelni, tudzież samą randkę X
  • Na randkę po uczelni, tudzież samą randkę IX
  • Na randkę po uczelni, tudzież samą randkę VIII
zaproś znajomych