szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 6 lat, 5 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Stare teksty, nowe odpowiedzi, czyli przy stole wigilijnym

Stół wigilijny bywa czasami siedliskiem szatańskich pytań. Dostajemy je wszyscy i zazwyczaj nie mają one nic wspólnego z dobrym wychowaniem ani z kulturą ogólnie pojętą. Chodzi oczywiście o mało dyskretne wypytywanie o życie osobiste.

Singielki dostają strzał w postaci dociekań, kiedy wyjdą za mąż. Bezdzietne pary - kiedy mają zamiar mieć dzieci. Bezrobotni - czy szukają pracy. I tak dalej i tak dalej. Nie znoszę szczerze takiego wściubiania nosa w czyjeś życie, ale nie unikniemy pewnych sytuacji i zżymanie się na nie nie ma sensu. Trzeba po prostu się nauczyć odpowiadać.

Kiedy wyjdziesz za mąż? Ciociu, byłam ostatnio w zakładzie karnym i szukałam kandydata i powiem Ci, że kilku było chętnych. Zastanawiam się nad jednym, bigamista co prawda, ale to nie ma znaczenia, gdy miłość jest prawdziwa.

Kiedy będziecie mieć dziecko? Oj, przepraszamy, musimy na chwilę wyjść do pokoju obok, szybciutko machniemy i za 9 miesięcy będzie gotowe!

Kiedy znajdziesz lepszą pracę? ... i tak dalej. Nie złośliwie, wymyśl po prostu wcześniej, co powiedz dawno nie widzianej cioci Kazi.

To się naprawdę da przeżyć... odrobina inwencji i podniesione czoło wystarczą.

Tagi: boże narodzenie, kłótnia, pytanie, rodzina, święta, wysiłek

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych