szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 6 lat, 3 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Chcesz schudnąć? Te apki ci pomogą!

Masz smartfona i chesz schudnąć? Pomóż sobie praktycznymi aplikacjami.
Zrobiłam przegląd tematu, sama część z nich stestowałam i dzielę się wiedzą :)

Lifesum – to aplikacja do zapisywania wszystkiego, co się zjadło i wypiło. Najpierw wpisuje się swoje dane i cel, jaki się chce osiągnąć. Lifesum wylicza dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Każdy dzień jest podzielony na śniadanie, lunch, przekąskę i kolację. Jest niezła baza produktów żywnościowych. Jest też opcja skanowania kodu kreskowego produktu i dzięki temu wprowadzenia do spisu dokładnie tego, co się zjadło. Apka pokazuje też zawartość białka, węglowodanów i tłuszczy. Jest też miejsce na wpisanie treningu, jaki się danego dnia wykonało. Wszystko jest przejrzyste i wygodne. Po wykupieniu wersji rozszerzonej zyskuje się możliwość wymiany danych z RunKeeperem, szybkiego dostępu do powtarzających się w menu produktów, kontrolę wymiarów, pełne informacje żywieniowe o spożywanych produktach.

Diet2Go – bezpłatna apka zawierająca kilkadziesiąt diet. Można zaplanować sobie dietę na cały tydzień, przejść 3-dniowy detoks. Aplikacja przypomni, że czas na posiłek, a wiadomo, że regularne jedzenie to podstawa przy odchudzaniu. Jest też miejsce na listę zakupów.

Endomondo – świetna aplikacja dla wszystkich, którzy uprawiają sport. Przyda się m.in biegaczom, rowerzystom, rolkowcom. Po podaniu wzrostu i wagi aplikacja wylicza ilość spalonych kalorii podczas danego wysiłku fizycznego. Program obsługuje zewnętrzne pulsometry i za pomocą funkcji lokalizacji liczy pokonany dystans. Sensowne zamienniki to: RunKepper i MapMyRide.

BodyFitness – to apka pomagająca w domowych treningach. Ćwiczysz jogę, fitness czy siłówkę - ten program pomoże monitorować technikę wykonywach ćwiczeń, ilość powtórzeń. Jest terminarz z analizą wagi i statystykami. Ćwiczenia są pogrupowane w kategorie, w zależności od tego, na którą grupę mięśni są. Poza opisami są ilustracje poszczególnych ćwiczeń.

Tagi: aplikacje, detoks, diety, kalorie, na telefon, schudnąć, sport

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Fajny trening całego ciała z hantlami – Jillian Michaels
  • W co się ubrać na festiwal
  • Perspektywa wakacji dużo daje
  • Audioriver!!! Nadchodzę :D
  • Kwestia motywacji
  • Moje odkrycie miesiąca! CUB – (nie)zwykłe ciuchy
  • Afflicted – nareszcie jakiś horror, który mnie nie rozśmiesza
  • Jak pan może, Panie Pomidorze!
  • Jak aktywnie spędzam swój wolny czas?
  • I wtedy wchodzę ja, cała na biało
zaproś znajomych