szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 6 lat, 1 miesiąc temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Imprezować trzeba umić

Dobra impreza nie jest zła... chciałam powiedzieć, że żadna impreza nie jest zła, pod warunkiem, że naprawdę umiemy imprezować.

Wydaje mi się, że umiem się dobrze bawić, aczkolwiek bardzo mocno doskwiera mi upływ czasu. To nie to, co kiedyś - bywało, że balowałam 3 dni i nic, kilka godzin snu i pozamiatane, a teraz? Dwie imprezy pod rząd i cały następny dzień trzeba odsypiać, wyprostować kości, pozwolić alkoholowi wyparować z głowy.

Lata balowania nauczyły mnie jednak, że najważniejsze są trzy rzeczy:

1. Zanim człowiek padnie w ubraniu na łóżko ważne jest, aby miał blisko niego butelkę wody niegazowanej, najlepiej z magnezem. Albo ewentualnie magnez w większych ilościach gdzieś koło łóżka i butelki. Rano nie ma nic lepszego - gdy głowa nagle zaczyna przypominać o swoim istnieniu.

2. Na imprezie trzeba jeść. Bez tego - koniec balu, panno Lalu. Nie zakąszany alkohol powoduje pomieszanie zmysłów i koniec imprezy w sekundę.

3. Na imprezie trzeba tańczyć! Ruch ratuje przed kacem, ratuje przed wszystkimi złymi skutkami imprezy. Nie umiesz tańczyć? Nieprawda. Każdy umie.

No to do następnego piątku:-)

Tagi: alkohol, impreza, jedzenie, picie, zakąski

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych