szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi kulturalne 6 lat, 2 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

konkurs walentynkowy

Jesteśmy razem 10 lat, znamy się od liceum, rozumiemy jak przyjaciele, wygłupiamy jak dzieci i kłócimy jak stare małżeństwo.

Jest cudownie, z każdym dniem uświadamiam sobie jak wiele dla siebie znaczymy. Brak poczucia, że mogłoby być inaczej dodatkowo napełnia mnie energią, dzięki której jasno i pogodnie spoglądam w przyszłość.
Walentynki jako święto zakochanych celebrujemy już całą dekadę. Co roku ten sam miłosny grafik-moje kochanie przychodzi wcześniej z pracy, zabiera mnie do kina na romantyczny film, po którym idziemy do naszej ulubionej restauracji na walentynkową kolację,podczas której wymieniamy się prezencikami. Kiedy już wino powoli zaczyna szumieć w naszych głowach a spożyte afrodyzjaki również zaczynają działać, wracamy do domku by w szampańskich nastrojach umilić sobie dalszą część wieczoru zabawami, o których mówi się wyłącznie po 23.
Kocham to! Jest tak idealnie, że nie zamieniłabym tego dnia na nic innego! Rutyna i przewidywalność? Nic z tych rzeczy! W końcu i tak najprawdziwszy scenariusz piszą nasze spojrzenia, w których odbijają się płomienie świec.

Tagi: #konkurs, #walentynki

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

zaproś znajomych