szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 8 lat, 4 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Dobry cień do powiek - to jaki?

Im jestem starsza, tym chętniej sięgam po cienie do powiek. Próbuję, eksperymentuję z kolorami, z paletami i nie do końca mogę powiedzieć, czego chcę. Oczywiście przegrzebuję internet w poszukiwaniu wskazówek, jak zrobić idealne smokey-eye, ale zasadniczo się gubię.

Wiem już na pewno, że jednak w cienie powinno się nieco zainwestować. Kupując tanie, ale oczywiście bardzo ładne (bo wydaje mi się, że kompozycje kolorystyczne nie zależą od ceny, to znaczy ich atrakcyjność) ryzykujemy, że się szybko rozsypią. Nie dalej jak wczoraj musiałam wyrzucić czteropak noszony w torebce, w kosmetyczce, bo poszedł w drobiazgi. Cienie się dokumentnie pokruszyły.

Wiem też, że muszą być nieco tłuste, bo te suche szybko spadają z powiek. Ale z kolei nie za tłuste, bo się rolują, a to wygląda obrzydliwie, zwłaszcza po całym dniu pracy.

Po trzecie i najważniejsze: trzeba umieć dobrać połysk do okazji. Albo inaczej: na dzień wybrać te bez połysku (uwaga koleżanki z pracy: ojej, ale jesteś mocno umalowana! a wcale nie byłam), a na wieczór na luzie pojechać mocnym brokatem (ta sama koleżanka na imprezie: ojej, ale ślicznie wyglądasz) :)

Tagi: cień do powiek, makeup, makijaż, malowanie, oczy

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych