szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi kulturalne 8 lat, 3 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Talent show

Nie oglądam zbyt często telewizji, bo nie mam na to czasu, za dużo pochłania mi życie towarzyskie. Czasem jednak, będąc u kogoś znajomego mam okazję popatrzeć na zmagania ludzi w tak zwanych talent shows. I wnioski moje są dość porażające.

Po pierwsze: jak to się dzieje, że słyszę wspaniały głos i wspaniałe wykonanie, a jurorzy orzekają, że nie, że dalej ta osoba nie przejdzie, bo albo za młoda albo za doświadczona, albo jeszcze kilka innych argumentów... Potem czytam w sieci opinie, że nie jestem odosobniona w swoich ocenach, bo rzeczywiście pacjent, który odpadł podobał się wszystkim. Tylko nie gwiazdom w jury. Okej.

Druga rzecz: czerstwość dowcipów osób zasiadających w jury właśnie. Wytarte szmoncesy, stare jak świat. Wymęczona to jakieś, wymuszone, sztuczny śmiech zza botoksu i hialuronu, doczepiane włosy i tandetne ozdoby. A myślałam, że ludzie, którzy naprawdę zasłużyli się polskiej muzyce rozrywkowej mają nieco więcej do powiedzenia: cóż, myliłam się najwyraźniej.

i trzecia: nachalna reklama, ale taka, która jest dla mnie zupełnie nieakceptowalna. Nie mogę jakoś przejść do porządku dziennego nad tym, że ludzie, którzy uczestniczą w show wyciągają z lodówki jakiś napój i piją tak, aby było dokładnie można widzieć logo. Nie jestem dzieckiem, wiem, że ktoś za to płaci, ale odrobina finezji by się naprawdę przydała.

No i tyle, Właściwie o co chodzi? Bo nie o śpiew na pewno. Czyżby o to, o co zwykle?

Tagi: jury, muzyka, ocena, śpiew, talent, telewizja

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych