szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 8 lat, 2 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Wysokie wymagania? Czy to dobrze?

Moja przyjaciółka poznała faceta. Jest sama od trzech lat, nie liczę już przelotnych romansów. Oczywiście wszystko w standardzie: na wysokim stanowisku, piękna, inteligentna, seksowna, dobrze gotuje i nikt jej nie chce. Z roku na rok patrzę, jak spadają jej wymagania wobec mężczyzn. Interesuje się takimi, którymi nie powinna. Serio. Ja się nie wtrącam, ale serce mnie boli.

Kilka miesięcy temu był Pan Muzyk. Świdrujące oczka, ziemista cera i lepkie rączki. Oraz kolosalne długi. Koleś był utopiony w jakichś kredytach, w jakichś lizingach - cuda wianki. Szybko skapował się, że kobieta majętna i usiłował się podczepić. Boże, ile ja z nią nocy przegadałam, by przekonać, że to pijawka.

Teraz na tapecie jest Pan Biolog. Bezrobotny tłuścioch z wiecznie czarnymi pazurami. Koleś jest słodki, ale kiedy jest trzeźwy,. Bo gdy się napije, słodko być przestaje. Zaczyna strzelać fochy. I jest nieprzyjemny.

Obaj panowie mają naprawdę wysokie wymagania. Chcą wiktu, opierunku, ale zastrzegają od razu, że nie wezmą odpowiedzialności za ewentualny związek. To mnie zupełnie rozwala. Dasz dużo, dostajesz nic.

Uwaga, to bardzo stronnicza notka. Nie biorę odpowiedzialności za to, co się dzieje w innych relacjach. Ja widzę tylko moją biedną, zagubioną przyjaciółkę i jej problemy z nieodpowiednimi mężczyznami...

Tagi: kobieta, mężczyzna, miłość, odpowiedzialność, związek

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych