szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi urodowe 5 lat, 7 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Lato i ja

Lato i ja

Moje przygotowania do lata. Cóż.. Czas zostawić czekoladę mimo, że jest najlepszym przyjacielem kobiety. Wypadałoby mieć idealne ciało, żeby zawstydzić wszystkich leniwych facetów z brzuszkiem ;)
polecam
1. Zmianę diety- więcej warzyw (uważamy na owoce, ponieważ zawierają sacharozę na którą nie działa insulina, tyjemy:) ), mniej słodyczy i przede wszystkim

DUŻO WODY

polecam też zieloną herbatę na poprawę metabolizmu.
Specjalne diety to słaby pomysł, wystarczy jeść racjonalnie. 5 posiłków dziennie

2. Sport. Sama zmiana diety mało da, jeżeli się nie ruszamy. Ja osobiście polecam bieganie (na początku spacery) i 6 Weidera. Co prawda obciążą kręgosłup w odcinku lędźwiowym, wprowadziłam więc ciekawa modyfikację. Robimy ćwiczenie 1, 2, 3, 1, 2. Szóstka sama w sobie jest bardzo nudna, ale daje pozytywny efekt, polecam.
Raz w tygodniu basen i tu możemy dać sobie wycisk. W wodzie zawsze przyjemniej :)

3. Niszczenie skutków zimowego przybierania na wadze. Pewnie wiele kobiet-ja również, nie może da c sobie rady z przykra sprawą-rozstępami. Szczerze mówiąc specjalne kremy niewiele dają, peelingi są nawet ok ale w minimalnym stopniu.
polecam mieszankę z olejków :migdałowy, lawendowy i rumiankowy. dwa razy dziennie. Działa cuda

A dlaczego ja powinnam wygrać nagrodę? Bo przydadzą mi się te kosmetyki. Olejek do masażu to świetna sprawa zwłaszcza dla kogoś z wykształceniem masażysty. Poza tym nałogowo zajmuję się zawstydzaniem facetów, a przez to motywowaniem. Staram się mieć lepsze ciało od nich. Dałam tu najlepsze rady jakie można znaleźć w internecie, wypróbowane i w stu procentach skuteczne :)

Tagi: ciało, konkurs, lato

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Lato i ja
zaproś znajomych