szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blog podróże 8 lat, 2 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Znam się na

Znam się na
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Znam się na wielu rzeczach, ale najbardziej na:

1. Pieczeniu ciast - babki, ciasteczka, serniki, makowce... potrafię godzinami pichcić w kuchni słodkie wypieki. I chyba mi to wychodzi, bo bliscy są zadowoleni i nikt jeszcze się nie zatruł. ;)

2. Muzyce Hip Hop - lubię czarne rytmy i hiphopową kulturę. Taniec, ubrania, graffiti - tak, to zdecydowanie moje klimaty.

3. Wypoczynku - czy to nad morzem, czy w lesie. Potrafię tak zorganizować sobie wypoczynek, że wracam do rzeczywistości z akumulatorami naładowanymi na full. Książka, mp3, koc i własnoręcznie upieczone ciasteczka - to potrafi mnie cudownie zrelaksować.

4. Horrorach - uwielbiam się bać, pod warunkiem jednak, że jest to strach kontrolowany. ;) Oglądam masę filmów grozy i czytam mnóstwo książek. W towarzystwie potrafię zanudzić współtowarzyszy opowieściami o premierach kinowych i literackich.

5. Podróżowaniu - uwielbiam to! Uwielbiam planować sobie i najbliższym wycieczki. Zawsze je organizuję, pilnuję, żeby wszystko było spakowane, a pobyt w danym miejscu udany.

6. Pocieszaniu bliskich - potrafię i lubię słuchać, jestem pełna empatii i chętnie pomagam bliskim, gdy dopadają ich kłopoty. Ludzie do mnie lgną, więc chyba znam się na pomaganiu. :)

7. Nie znam się na wygrywaniu, bo tu dużo zależy od szczęścia. Ale mam nadzieję. O! Znam się na posiadaniu nadziei. :)

Tagi: ciasta, kino, książka, podróż, uśmiech, wypoczynek

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Znam się na
zaproś znajomych
Polubili