szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 8 lat, 2 miesiące temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Przepis na udany związek ;)

Przepis na udany związek ;)

Przepis na udany związek

Składniki:

1 dojrzały mężczyzna
3 kg miłości
2 kg wyrozumiałości
2 kg szczerości
2 kg uczciwości
1,5 kg akceptacji
1,5 kg tolerancji
1,5 kg pożądania
1 kg poczucia humoru
0,75 kg cierpliwości
0,5 kg sympatii
szczypta pieprzu (albo więcej, w zależności od upodobań)

Sposób przygotowania:

Podstawą udanego dania jest idealnie dobrany mężczyzna. Może być zarówno krajowy, jak i sprowadzany z zagranicy, w zależności od gustu. Najważniejsze, aby mężczyzna był dojrzały. Należy przed zakupem sprawdzić to dokładnie. Często zdarzają się bowiem egzemplarze ładnie opakowane, które sprawiają wrażenie w pełni dojrzałych, w środku bywają jednak jeszcze zbyt zielone, a co gorsza, modyfikowane genetycznie.

Bierzemy dojrzałego mężczyznę. Nie obieramy, nie skrobiemy i nie szatkujemy (przynajmniej na razie), jedynie delikatnie wycieramy z piasku i innych zabrudzeń. Ogładzamy. Dodajemy 3 kg miłości. Mieszamy w głębokim naczyniu na dużym ogniu (może wrzeć, a nawet powinno). Następnie wsypujemy wyrozumiałość, akceptację, pożądanie i tolerancję. Doprawiamy pieprzem (wedle uznania). Gdy składniki płynnie się połączą dorzucamy szczerość, uczciwość i poczucie humoru. Jeśli zachodzi potrzeba możemy nieco zmniejszyć ogień, jednak nie należy zdejmować naczynia z palnika. Nigdy. Dodajemy cierpliwość i sympatię. Próbujemy. Gdy potrawa nie smakuje nam, jak należy, można ponownie dodać nieco sympatii i wyrozumiałości. Pieprzu również. Mieszamy bez przerwy, gdyż to jest gwarancją smacznego dania.

Udany związek jest potrawą niezwykle pracochłonną i wymagającą dużego zaangażowania. Może zdarzyć się sytuacja, że pomimo stosowania wszystkich składników i przypraw nadal nie smakuje idealnie. Nie należy się tym przejmować, idealne rzeczy zdarzają się tylko na wyprzedaży w centrach handlowych. Tą potrawę warto udoskonalać i nie spieszyć się z wyrzucaniem głównego składnika. Pamiętajmy, że mężczyzna dojrzały to towar luksusowy i trudny do zdobycia. Jeśli, mimo przeszkód, zależy nam na skosztowaniu potrawy, można zacząć przyrządzać ją od początku, odpowiednio zwiększając porcje poszczególnych składników.

Zdarza się, że pomimo pieczołowicie i sumiennie przygotowywanego dania, wszystkie składniki się zważą lub wyjdzie nam pospolity zakalec. Przyczyną jest wówczas najczęściej nieodpowiednio dobrany mężczyzna dojrzały, którego zbyt pospiesznie zakupiłyśmy, albo ktoś wcisnął nam zwykłą podróbkę. Należy wówczas całą przygotowaną potrawę wyrzucić, w myśl zasady: „LEPSZY GŁÓD NIŻ SRACZKA”. ;)

TREŚĆ MOJEGO AUTORSTWA - KOPIOWANIE BEZ ZGODY ZABRONIONE

Tagi: mężczyzna, przepis, związek

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Elancyl - antycellulitowy krem na noc
  • Kto woli - ten goli :)
  • PAT&RUB odżywka regeneracyjna - RECENZJA
  • Scrub do ciała - PAT&RUB
  • O aktywnym sposobie czasu spędzania opowieść krótka :)
  • Przydadzą Ci się kosmetyki Vichy? Mam konkurs!
  • Dwie różne skarpetki, czyli o kobiecym oczyszczeniu ;)
  • Przepis na udany związek ;)
  • Lato z PUT&RUB
  • Mężczyzna zwany pożądaniem, czyli jak to z nimi naprawdę jest
zaproś znajomych