szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 5 lat, 11 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Podsłuchowywanie? Oj, nieładnie...

Mam swoją prywatną teorię dotyczącą afery podsłuchowej, która przewala się przez kraj. Nie sądzę, by była ona jakoś specjalnie interesująca i odbiegająca od tego, co się czyta w prasie i co mówi ulica.

Wiem jedno: szpiegowanie mnie mierzi. Przeglądanie cudzych maili, wiadomości w komórkach czy podsłuchiwanie rozmów. Wiem, że czasem przynosi wymierne korzyści, ale jak na moje oko są to korzyści dość brudne.

Nie rozumiem na przykład kontrolowania swojej żony czy męża w ten sposób. Gdyby mi ktoś sprawdzał komórkę (co kiedyś mówiąc szczerze mnie spotkało i było niestety początkiem końca pewnego związku) - to na pewno bym się wycofała zażenowana i straciła do takiej osoby resztki zaufania. Trudno.

Znam jednak pary, które świetnie funkcjonują w takim układzie. Inna sprawa, że jak się szuka, to się znajdzie wiadomości, które przewalają życie do góry nogami. Widziałam kilka rozwodów, których bezpośrednią przyczyną była oczywiście zdrada, ale wykryta nielegalnymi metodami... I tak źle i tak niedobrze... Ech, te nowoczesne technologie...

Tagi: afera, komórka, mail, podsluchiwanie, podsłuch, telefon

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych