szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi Hyde Park 5 lat, 10 miesięcy temu
zglos

zgłoś

zglos

lubię to

Komentuj

Uśmiercani celebryci

Wczoraj w jednym z serwisów plotkarskich pojawiła sie informacja o śmierci Anny Przybylskiej. Aż mnie zatkało, bo właśnie w tym momencie miałam przerwę obiadową i się relaksowałam.

Przybylska miała ostatnio problemy zdrowotne, dość poważne, wiec pomyślałam, że stała się naprawdę wielka tragedia, bo aktorka ma troje dzieci.

No i potem okazało się, że to była bzdurna, nie sprawdzona informacja, nie potwierdzona u nikogo, a już na pewno nie u samej gwiazdy. Uśmiercanie celebrytów zdarzało się niejednokrotnie, Justin Bieber był na tamtym świecie kilka razy, ale w przypadku Przybylskiej sprawa jest wyjątkowo paskudna.

Ktoś dał ciała, nie sprawdził, nie zadzwonił chociażby do menadżerki. Ktoś nie dopilnował, miał parcie na sławę i pieniądze (podaliśmy jako pierwsi). Ktoś klepnął publikację i poszło. Poszło i na pewno świetnie się kliknęło, miało dużo odsłon.

Bezmyślność do sześcianu. Brak profesjonalizmu. Zaniedbanie, Ktoś powinien za to stracić pracę, a przynajmniej odpowiedzieć finansowo - ale założę się, że oprócz zmycia głowy nikomu nic się nie stanie. Tylko smród pozostał. Taki mamy klimat, że on unosi się najdłużej.

Tagi: aktorka, anna przybylska, serwis plotkarski

dodaj komentarz

Podzielenie się tym postem

Inne glamki
  • Moja torebka:-)
zaproś znajomych