szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dietetycy dbają o Agnieszkę Szulim

AGNIESZKA SZULIM jest pod ścisłą opieką dietetyków! Poznaj sekret diety Szulim

Agnieszka Szulim zdradziła sekret swojej diety. Prowadząca Na Językach w najnowszym numerze SHAPE opowiada o tym, jaką dietę stosuje, aby utrzymać tak świetną figurę. Poznaj sposób odżywiania Agnieszki Szulim.

Tagi: agnieszka szulim, agnieszka szulim dieta, agnieszka szulim dietetycy, agnieszka szulim figura, agnieszka szulim sekret figury, diety gwiazd

AGNIESZKA SZULIM jest pod ścisłą opieką dietetyków! Poznaj sekret diety Szulim

Agnieszka Szulim na okładce nowego numeru SHAPE

fot: Shape

Agnieszka Szulim zawsze zachwyca nienaganną sylwetką. Często zmienia fryzury, jednak jej ciało pozostaje bez zmian. Czyżby gwiazda posiadała restrykcyjną dietę i intensywnie ćwiczyła?

Zobacz też: KASIA SOKOŁOWSKA. Jaką dietę stosuje słynna reżyserka pokazów mody w Polsce? >>>

Tajemnicę swojej sylwetki zdradziła w grudniowym numerze SHAPE. Jak mówi prowadząca Na Językach, jej przepiękna figura to nie efekt dobrych genów, a dobrze dobranego sposobu żywienia. Co ważne - Szulim sama nie gotuje, a posiłki są jej dostarczane 5 razy dziennie!

Zobacz też: MAJA OSTASZEWSKA: jak schudła aktorka? Na jakiej diecie jest Maja Ostaszewska? >>>

- Dostaję rano pięć pudełeczek z pysznym świeżym jedzeniem. Teraz potrafię docenić, jak dobrze można się czuć, kiedy ciało jest zaspokojone, najedzone, ale nie przejedzone. Jak dobrze się wstaje rano i ile ma się energii do pracy. Dla mnie kartoniki to wyjście idealne. Świetnie się czuję, bo wiem, że jest to dobrze zbilansowana dieta. - powiedziała magazynowi SHAPE Agnieszka Szulim.

Co sądzicie o takim sposobie na utrzymanie zdrowej diety? Zazdrościcie prezenterce? My bardzo!

Autor: kobi

Zdjęcia: Shape

Publikacja: 12.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również