szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Odliczanie do ECCO Walkathonu rozpoczęte – bilety już w sklepach ECCO!

ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon już w sklepach

Ecco Walkathon 2013 nadchodzi! W sobotę 14 września 2013 na warszawskiej Agrykoli spotkają się tysiące osób. Jak co roku, Agrykola będzie centralnym punktem Warszawy i najmodniejszym miejscem w stolicy. Miejscem, w którym po prostu trzeba być!

Tagi: bilety na ECCO WALKATHON, bilety na ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON 2013 bilety, ECCO WALKATHON 2013 gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON program

BILETY NA ECCO WALKATHON już w sklepach

Tak wyglądał Ecco Walkathon 2012

fot: Materiały Prasowe

Trwa sprzedaż biletów na ECCO Walkathon - jedną z największych międzynarodowych imprez charytatywnych na świecie. Bilety można kupić w wybranych sklepach ECCO i ECCO Kids na terenie całej Polski, jak również online pod linkiem: http://stendi.pl/bilet-ecco-walkathon-2013-normalny-p733524. Tegoroczna edycja tej niepowtarzalnej akcji odbędzie się 14 września 2013 na warszawskiej Agrykoli.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: gdzie kupić bilety? >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: zapraszają Daria Widawska, Magdalena Kumorek i Ania Maruszeczko! >>

Ktoś kiedyś pięknie powiedział, że „ten, komu zostało dane dużo więcej, niż naprawdę potrzebuje, ma moralną odpowiedzialność, by mądrze sobie z tym radzić i dzielić się w sposób inteligentny." Odkąd zostałam mamą, codziennie dziękuję za to, że mój synek jest zdrowy, jednocześnie myśląc o tym, jak mogę swoją wdzięcznością podzielić się z tymi , którzy tej pomocy potrzebują. Pomaganie daje nieprawdopodobną siłę. Biorąc udział w ECCO Walkathonie, możemy pomóc po prostu spacerując. To takie proste! – powiedziała Agnieszka Cegielska, Ambasadorka ECCO Walkathonu.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: Kiedy, gdzie, jak się zapisać? >>

Bilet w dniu wydarzenia jest wymieniany na pakiet startowy. W skład pakietu wchodzą: nowy, wyjątkowy i funkcjonalny plecak ECCO, woda, jabłko, przewodnik po trasach oraz identyfikator, na którym dokonujemy wyboru fundacji, na rzecz której chcemy, aby ECCO przekazało „wychodzone" przez nas pieniądze. W pakiecie dziecięcym (do 12 roku życia) wyjątkowe niespodzianki. W tym roku: nowa koszulka ECCO Walkathon oraz mini zestawy klocków LEGO w zależności od wieku małego spacerowicza.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również