szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Odliczanie do ECCO Walkathonu rozpoczęte – bilety już w sklepach ECCO!

ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon już w sprzedaży!

Trwa sprzedaż biletów na ECCO Walkathon 2013 - jedną z największych międzynarodowych imprez charytatywnych na świecie. Bilety możnakupić w wybranych sklepach ECCO i ECCO Kids na terenie całej Polski, Tegoroczna edycja tej niepowtarzalnej akcji odbędzie się 14 września 2013 na warszawskiej Agrykoli.

Tagi: bilety na ECCO WALKATHON, bilety na ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON 2013 bilety, ECCO WALKATHON 2013 gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON program

BILETY NA ECCO WALKATHON już w sprzedaży!

Karolina Gorczyca

fot: Materiały Prasowe

Bilety na ECCO Walkathon 2013 można kupić w sklepach ECCO oraz online pod linkiem: http://stendi.pl/bilet-ecco-walkathon-2013-normalny-p733524. Jak co roku, Agrykola stanie się centralnym punktem Warszawy i najmodniejszym miejscem w stolicy. Miejscem, w którym po prostu trzeba być.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: Kiedy, gdzie, jak się zapisać? >>

Mechanizm akcji jest prosty: wspólnie spacerujemy po wytyczonych trasach, a za każdy przebyty przez nas kilometr ECCO przekaże 4 zł na rzecz wybranego przez nas projektu charytatywnego. W tym roku możemy wesprzeć: projekt pomocy dzieciom chorym na mukowiscydozę, zakup sprzętu ratującego życie wcześniaków ze Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie i z dotacji dziecięcej budowę letniego domku dla pingwinów przylądkowych mieszkających w warszawskim ZOO.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: gdzie kupić bilety? >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: zapraszają Daria Widawska, Magdalena Kumorek i Ania Maruszeczko! >>

Spacer nie musi być nudny! ECCO Walkathon jest niezwykłym przykładem na to, że zwykła przechadzka może być ciekawa, inna od poprzednich. Jest to miejsce dla wszystkich, małych i dużych. To nie wyścig! Tego dnia każdy jest zwycięzcą! Idę by pomóc! – tak do wzięcia udziału w spacerze zachęca Karolina Gorczyca Ambasadorka ECCO Walkathonu w Polsce!

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również