szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dieta Anny Lewandowskiej. Jaki jest sekret idealnej sylwetki?

Anna Lewandowska zdecydowała się dzielić pasją do sportu i zdrowego odżywiania dzięki blogowi Healthy Plan by Ann. Teraz sportsmenka zdradza swój sposób na idealną figurę. Zobaczcie na czym polega dieta Anny Lewandowskiej!

Tagi: ANNA LEWANDOWSKA, dieta, diety gwiazd

Dieta Anny Lewandowskiej. Jaki jest sekret idealnej sylwetki?

fot: mat. prasowe

Anna Lewandowska jest znana nie tylko jako żona Roberta Lewandowskiego, ale również jako Mistrzyni Świata w karate. Sportsmenka zdecydowanie nie ma zamiaru być jedynie ozdobą u boku swojego sławnego męża i oprócz udziału w zawodach na co dzień prowadzi blog Healty Plan by Ann, w którym uczy zdrowego trybu życia.

Ostatnio coraz więcej miejsca na blogu zajmują zdjęcia i przepisy na zdrowe posiłki. Jak się okazuje ważne aby nasze posiłki były zdrowe i pożywne, oto cały sekret. Oczywiście nie możemy zapominać o ćwiczeniach, to w końcu dzięki nim możemy zadbać o naszą sylwetkę od zewnątrz.

Zobacz też sposoby gwiazd na idealną sylwetkę >>>>>

Wybraliśmy dla Was kilka zdjęć posiłków, które bez problemu każda z nas przygotuje we własnej kuchni. Dieta Anny Lewandowskiej nie wymaga szczególnych wyrzeczeń. Jesteście wielbicielkami bloga sportsmenki?

poprzedni
nastepny
Dieta Anny Lewandowskiej. Jaki jest sekret idealnej sylwetki?

fot. Instagram

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 01.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również