szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Farna na diecie

DIETA GWIAZD: EWA FARNA schudła 5 kilogramów w miesiąc! Dieta glikemiczna będzie nowym hitem?

Recepta na skuteczne odchudzanie? Zna ją Ewa Farna, która postawiła na dietę glikemiczną. Autorka hitu Cicho ostro wzięła się za dietę i ćwiczenia. Efekty przyszły bardzo szybko. Już po miesiącu zgubiła pięć kilogramów!

Tagi: ćwiczenia płaski brzuch, dieta glikemiczna, dieta gwiad, diety gwiazd, ewa farna, ewa farna ćwiczenia, jak uzyskać płaski brzuch, łatwa dieta, nowe diety, odchudzanie, płaski brzuch, proste diety, skuteczna dieta, skuteczne odchudzanie

DIETA GWIAZD: EWA FARNA schudła 5 kilogramów w miesiąc! Dieta glikemiczna będzie nowym hitem?

Ewa Farna jest już lżejsza o 5 kilogramów! A to dopiero początek odchudzania gwiazdy.

fot: www.facebook.com/pages/Ewa-Farna

Ewa Farna zaczęła się odchudzać. Gwiazdę już od dłuższego czasu męczyły zbędne kilogramy, które zyskała przez niezdrowy tryb życia. Farna przez naukę i pracę nie miała czasu na regularne posiłki, o ćwiczeniach już nie wspominając. Obiad kończył się zwykle zamówieniem pizzy lub fast-foodem na mieście popijam napojem energetycznym.

Z pomocą przyszedł Ewie magazyn Shape, który zaprosił ją do specjalnego programu Bitwa o sylwetkę. W grudniu 2012 trenerzy gwiazd Joanna i Dariusz Brzezińscy rozpoczęli intensywną pracę z piosenkarką. Zaczęli od przygotowania specjalnego zestawu ćwiczeń, który ma nie tylko pomóc spalać tkankę tłuszczową, ale i poprawić kondycję młodej artystki. Trening ten wymaga nie tylko siły mięśni zewnętrznych, ale również wymusza pracę mięśni posturalnych, czyli tych odpowiadających bezpośrednio za płaski brzuch i piękną wyprostowaną sylwetkę. Trening ten wykonywany przez 20 – 30 minut 3 razy w tygodniu doskonale również spala tkankę tłuszczową - opowiadają w serwisie naTemat.pl.

Ewa przeszła też szkolenie dotyczące zdrowego odżywania i powoli przestawia się na dietę glikemicznąPodstawą do osiągnięcia każdego postawionego przed nami celu jest dieta, która również dla Ewy została specjalnie przygotowana. Dietę opieramy na niskich indeksach glikemicznych, a czas spożywania poszczególnych dań wyznaczają ich ładunki glikemiczne. Oczywiście w diecie Ewy nie może zabraknąć olejów, wśród których króluje olej lniany. Wdrażamy Ewę do zapoznania się z dietą glikemiczną - opowiadają jej trenerzy.

Efekty pojawiły się bardzo szybko. Cały program przygotowano na 4 miesiące, a już po pierwszym Farna zgubiła 5 kilogramów! Mam uczucie, że mam w sobie więcej i więcej endorfin! One naprawdę sprawiają, że mam banana na twarzy. Zauważyłam, że rzadziej łapię infekcje. Nie miewam nieprzyjemnego uczucia przejedzenia i dużo lepiej sypiam. Moje ciało staje się bardziej jędrne, mam dużo lepszą kondycję, mogę wykonywać z moimi tancerzami ruchy, których wcześniej nie dałabym rady zrobić. Poprawiła mi się też cera - przyznaje zadowolona z siebie Ewa Farna.

Trzymamy kciuki za dalsze efekty!

Pierwszy raz "nową Ewę" mogliśmy podziwiać podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2013 w Warszawie:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: www.facebook.com/pages/Ewa-Farna

Publikacja: 03.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Farna była na ostrej diecie! Gwiazda zemdlała!
Ewa Farna była na ostrej diecie! ...

Ewa Farna stosowała już różne diety. Po jednej z nich rano zemdlała! Gwiazda prawie przypłaciła zdrowiem swoją troskę o figurę. Teraz nie zamierza odchudzać się na siłę.