szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wiemy, jak wygląda dieta Kasi Cichopek!

DIETA KASI CICHOPEK. Wideo o diecie aktorki "M jak miłość", co je i jak namawia syna do zdrowego jedzenia

Wiemy, jak wygląda dieta Kasi Cichopek! Aktorka, dyżurna polska "Sexy mama" zdradziła szczegóły swojego sposobu odżywania. Co je Katarzyna Cichopek i jak namawia swojego syna do zdrowego jedzenia? W końcu Katarzyna Cichopek napisała poradnik o dietach Jedz, chudnij i czuj się sobą.

Tagi: co je kasia cichopek, DIETA CICHOPEK Jogurt kasza makrela, dieta cud kasi cichopek, DIETA KASI CICHOPEK, dieta kasi cichopek po ciąży, dieta kasi cichopek przepisy kulinarne, jak wygląda dieta Kasi Cichopek, Kasia Cichopek, KASIA CICHOPEK ODŻYWIANIE

Niesamowite diety gwiazd! Zobacz, jak schudły celebrytki!

Po ciąży Kasia Cichopek bardzo szybko zrzuciła zbędne kilogramy i odzyskała dawną, a może nawet lepszą, formę. Dieta Kasi Cichopek, podobnie jak w u Ani Muchy, opierała się na tym, żeby jeść mało, ale często. Aktorka mądrze komponowała swoje posiłki i regularnie ćwiczyła na siłowni. Swoje doświadczenia przekazała młodym mamom w swoim autorskim programie Sexy mama, emitowanym na antenie TVN Style.

Co je Katarzyna Cichopek i jak namawia swojego syna do zdrowego jedzenia?

Kawa czy herbata? - Dieta Kasi Cichopek YOUTUBE
Publikacja: 16.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KASIA CICHOPEK W CIĄŻY: chłopak czy dziewczynka?
KASIA CICHOPEK W CIĄŻY: chłopak czy ...

Kasia Cichopek czeka na poród. Będzie miała syna czy córkę? Gwiazda ponoć już zna płeć swojego przyszłego dziecka. Narodziny już niebawem, bo jesienią 2013. Aktorka oczekuje chłopca czy dziewczynki? Sprawdź!