szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dieta modelek: Magda Frąckowiak zdradza nam przepis na idealne ciało

Skuteczna dieta na płaski brzuch i szczupłe ciało. Zapytaliśmy Magdę Frąckowiak, jak się odżywiać, by było zdrowo, smacznie i niskokalorycznie. Sprawdźcie, co zdradziła nam modelka słynąca z idealnych kształtów.

Tagi: dieta modelek, magda frąckowiak, polskie modelki

Magdalena Frąckowiak, sylwetka

Magdalena Frąckowiak, fot. Facebook

fot: EB

Jeśli wydaje wam się, że śniadanie modelki to plasterek sera a obiad - mały kubek z przecierem z marchwi, prawdopodobnie poddałyście się powszechnym stereotypom na temat odżywiania dziewczyn z wybiegu. Jedni uważają, że modelki egzystują na wodzie i owocach, inni twierdzą, że zamiast pożywnych posiłków wybrały papierosy i energetyki.

Postanowiliśmy w końcu sprawdzić, jak wygląda prawdziwa dieta wybiegowej modelki. Zapytaliśmy o to jedną z najlepszych polskich topmodelek Magdę Frąckowiak.

Magda Frąckowiak w kampanii J.Crew

Jak twierdzi Polka, wybór odpowiedniej diety to proces bardzo złożony. Podstawą jest dobranie odpowiedniego trybu odżywiania do własnego organizmu. - Postaw przed sobą cel. Co chcesz osiągnąć? Zrzucić kilka kilogramów czy utrzymać wymiary, które masz teraz? Zmieniam diety bardzo często. Organizm szybko się przyzwyczaja, więc musimy eksperymentować - przyznaje Frąckowiak.

Zobacz: Kim jest Magda Frąckowiak? Sylwetka gwiazdy

Próbując przypomnieć wszystkie programy odżywcze, które w swoim życiu miała modelka, Frąckowiak podkreśla skuteczność diety Ro (kuchnia bazująca się na produktach surowych, niegdyś bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych), dietę Dukana (proteinowa) oraz krótki okres wegetarianizmu.

Obecnie Magda Frąckowia spożywa głównie naturalne jogurty, owoce, warzywa przygotowane na parze wraz z łososiem i wypija co najmniej 1,5 l wody dziennie. Oczywiście dietę łączy z ćwiczeniami. - Dużo biegam, uwielbiam jogę. Jak jestem w Warszawie, codziennie ćwiczę w Łazienkach. Prawda jest taka, że możemy zjeść nawet fast food. Musimy jednak wiedzieć, jak te zbędne kalorie skutecznie spalić - mówi Magda. - Pracując swoim ciałem, musimy trzymać się pewnych wymiarów. Nie warto jednak popadać w skrajności. Jest to pewna droga do anoreksji - dodaje.

Co sądzicie o radach modelki? Próbowałyście diety polecane przez Magdę Frąckowiak?

Autor: Eustachy Bielecki

Zdjęcia: EB

Publikacja: 20.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski aniołek Victoria's Secret? [Biografia modelki]
MAGDA FRĄCKOWIAK - Kim jest polski ...

Magda Frąckowiak - 180 cm piękności, wdzięku i słowiańskiej urody. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek na zagranicznych wybiegach. Na swoim koncie ma kampanie dla Chanel, Valentino, udział w pokazach Victoria's Secret oraz ...