szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim jest Cynthia Sass, autorka diety na płaski brzuch?

CYNTHIA SASS i jej dieta na płaski brzuch. Kim jest autorka przebojowej diety?

Cynthia Sass, autorka Diety płaskiego brzucha opracowała plan żywieniowy, który nie tylko pomaga pozbyć się niechcianych kilogramów, ale także pozwala na jedzenie niektórych smakołyków. Niemożliwe? A jednak! Cynthia wie, o czym mówi: ma m.in. tytuł magistra Nauki o żywieniu i Zdrowia publicznego.

Tagi: cynthia sass, dieta cynthii sass, dieta cynthii sass przepisy, dieta cyntii sass, dieta na płaski brzuch, dieta płaskiego brzucha cynthia sass przepisy, diety płaskiego brzucha, MUFA, nowe diety, plaski brzuch, płaski brzuch, przepisy diety cynthii sass

CYNTHIA SASS i jej dieta na płaski brzuch. Kim jest autorka przebojowej diety?

Cynthia Sass jest autorką bestsellerowej książki Dieta na płaski brzuch

fot: Facebook

Cynthia Sass, w przeciwieństwie do wielu telewizyjnych ekspertów, ma solidne podstawy, by mówić innym, co i jak jeść. Od samego początku chciała zmienić świat przez... przekonanie ludzi, że to, co kładą na swoje talerze ma wielki wpływ na jakość ich życia. Cynthia konsekwentnie zajmuje się dietetyką od samego początku swojej drogi zawodowej. Zaczęła oczywiście od wyboru kierunków studiów. Była też redaktorką pism o żywieniu, pisała na ten temat felietony, prowadziła własnego bloga... W końcu wyrosła na prawdziwy autorytet w tej dziedzinie, a jej nazwisko jest znane na całym świecie.

Cel: płaski brzuch!

Sass była jedną z pierwszych dietetyczek, które zdobyły certyfikat specjalisty CSSD (dietetyka sportowa). Jest konsultantką nowojorskiej drużyny New York Rangers i Bay Rays z Tampy na Florydzie, a w latach 2007-2009 roku komponowała diety zawodnikom filadelfijskich Phillies. Jej porady chętnie czytają także fani profesjonalnego pisma Tennis, a znani sportowcy (oraz zamożni amatorzy) są gotowi zapłacić krocie za prywatne konsultacje u Cynthii. Wielu z nich jest gotowych zrobić wiele, by Sass wciągnęła ich na listę swoich klientów.

Przebiera w zaproszeniach

Cynthia Sass dzieli czas między swój ukochany Nowy Jork i Los Angeles. Nic dziwnego, że jest ciągle w drodze: prowadzący telewizyjnych show z Miasta Aniołów chętnie zapraszają ją do swoich programów. Sass miała okazję wystąpić w The Today Show, Good Morning America, CBS This Morning, The Rachael Ray Show, reality show The Biggest Loser, The Dr. Oz Show, The Martha Stewart Show, czy Nightline. Cynthia publikuje też swoje teksty w magazynie Shape.

To ona pokonała oponki

Od czasu, gdy do spółki z Liz Vaccarriello wydała książkę Dieta płaskiego brzucha (poradnik okupował szczyt listy bestsellerów New York Times'a przez 12 tygodni!) popularność Sass i popyt na jej usługi jeszcze wzrósł. Co Cynthii mówi Liz? – Jest nie tylko fenomenalną redaktorką, ale i dyplomowaną dietetyczką, posiadaczką dwóch stopni naukowych oraz ponad dziesięciu lat doświadczenia, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego. A najlepsze jest to, że jedzenie jest jej pasją.

Jeśli nie wierzycie współautorce książki, zajrzyjcie do internetu. Tysiące zadowolonych internautek poleca sobie dietę płaskiego brzucha. A wy? Macie ochotę ją wypróbować?

Zobacz fragment programu telewizyjnego, gdzie Cynthia opowiada o sposobach na pozbycie się zbędnych kilogramów. Nie zawsze dieta musi być drastyczna. Cynthia Sass w CBS News
Autor: News Girl

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 16.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DIETA PŁASKIEGO BRZUCHA. Na czym polega dieta Cynthii Sass?
DIETA PŁASKIEGO BRZUCHA. Na czym polega ...

Dieta płaskiego brzucha - nowa rewolucyjna dieta, uderzająca w naszego najgorszego wroga czyli tłuszcz. Szał diety płaskiego brzucha ogarnął całą Polskę. Spróbuj i ty, a po 28 dniach stosowania diety zauważysz widoczne efekty.

Dieta CYNTHII SASS. Na czym polega nowa skuteczna dieta płaskiego brzucha?
Dieta CYNTHII SASS. Na czym polega ...

Płaski brzuch to twoje marzenie? Spróbuj diety Cynthii Sass! Jak przekonuje Cynthia w swojej książce Dieta płaskiego brzucha, świetne efekty możesz uzyskać bez stosowania ćwiczeń! Wystarczy odpowiednia dieta i zgodne z nią ...