szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dieta bezglutenowa - ile można schudnąć?

Dieta bezglutenowa daje bardzo dobre efekty. Przestrzegając ściśle jadłospisu diety bezglutenowej można sporo schudnąć a przy okazji poprawić funkcjonowanie całego organizmu. Rezultaty widać gołym okiem! Sprawdź, ile można schudnąć na diecie bezglutenowej.

Tagi: dieta bezglutenowa, dieta bezglutenowa efekty, diety, produkty beglutenowe

Dieta bezglutenowa - ile można schudnąć?

fot: sxc.hu

Przechodząc na dietę bezglutenową należy pamiętać o tym, aby nie zastępować produktów glutenowych innymi produktami wysokokalorycznymi. Brak kontroli nad ilością spożywanych kalorii sprawi, że dieta odniesie odwrotny do zamierzonego skutek. Warto pamiętać również o kilku zasadach, których należy się trzymać w trakcie diety bezglutenowej.

Ile schudniesz na diecie bezglutenowej?

Po pierwsze staraj się jeść powoli małe posiłki co 3-4 godziny. Unikaj słodyczy, produktów przetworzonych, alkoholu oraz słodzonych napojów. Nie zapominaj również o regularnej aktywności fizycznej. Biegaj, chodź na basen i nie rezygnuj z ćwiczeń siłowych. Wbrew powszechnemu przekonaniu ćwiczenie nie siłowni nie zrobi z ciebie góry mięśni. Pomoże ci za to wyrzeźbić ciało i wysmuklić sylwetkę.

Na diecie bezglutenowej większość osób chudnie ok. 16 kg w ciągu roku. Strata więcej niż 3 kilogramów miesięcznie niekorzystnie odbije się na twoim zdrowiu i poskutkuje natychmiastowym efektem jo-jo po zakończeniu diety.


Autor: WG

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Dieta bezglutenowa: Gwiazdy ją uwielbiają!
Dieta bezglutenowa: Gwiazdy ją uwielbiają!

Dieta bezglutenowa to obecnie jedna z najpopularniejszych diet - także wśród gwiazd. Nawet producenci żywności wychodzą naprzeciw fanom bezglutenowej żywności i na opakowaniach umieszczają specjalny znak przekreślonego zboża, który oznacza, że produkt nie ...