szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dieta DNA zgodna z potrzebami twojego organizmu

Dieta DNA: nie możesz schudnąć? Twój organizm zna odpowiedź!

Dieta DNA to indywidualna propozycja dla osób, które od lat zmagają się z przypływem dodatkowych kilogramów. Jeśli próbowałaś już wszystkiego i tracisz wiarę w samą siebie, ten sposób może okazać się idealny właśnie dla ciebie! Badanie DNA i opracowanie spersonalizowanej diety pomoże ci schudnąć i poznać swój organizm od podszewki :)

Tagi: dieta, dieta DNA, dieta na lato, diety gwiazd, DNA dieta, dobra dieta, jak się pozbyć brzuszka, jak się pozbyć kilogramów, najlepsze diety, nie mogę schudnąć, płaski brzuch, skuteczna dieta, skuteczne diety

Dieta DNA: nie możez schudnąć? Twój organizm zna odpowiedź!

Dieta DNA

fot: sxc.hu

Dieta DNA opiera się na wytycznych płynących bezpośrednio z naszego organizmu. Amerykańscy naukowcy opracowali sposób na dietę, która jest dopasowana do każdego człowieka idywidualnie. Czy zastanawiałąś się kiedyś, dlaczego pomimo dużego wysiłku wkładanego w dietę i ćwiczenia nie udaje ci się schudnąć? Według diety DNA jest to problem uwarunkowany genetycznie na który do tej pory nie miałaś wpływu. Możesz raz na zawsze zawalczyć z nadwagą poddając się prostemu badaniu. Na czym to polega?

Dieta DNA ustalana jest na podstawia badania twojego materiału genetycznego. Po pobraniu próbki śliny, naukowcy sprawdzają mutacje w trzech genach odpowiadających za nasz metabolizm. Mutacja w jednym z genów pływa na wchłanianie przez organizm tłuszczów i dlatego ludzie, u których występuje mają większy problem z nadwagą i powinni unikać tłustych potraw. Mutacja w następnym genie odpowiada za produkcję insuliny, a co za tym idzie, skok poziomu glukozy po zjedzonym posiłku. U osób z genem o takiej mutacji, energia z węglowodanów prostych (np. cukier) i skrobii odkłada się w postaci tłuszczów. Istnieją również osoby posiadające mutacje obu genów, które są podwójnie narażone na efekty otyłości.

SPRAWDŹ: Licznik spalonych kalorii. Ile kalorii spalisz, uprawiając różne rodzaje sportu?

Wyeliminowanie nieodpowiednich składników spożywczych, a dopasowanie odpowiedniej diety pomoże nie tylko znacznie schudnąć, ale poprawić ogólny stan zdrowia (np. obniżyć poziom cholesterolu). Dzięki diecie DNA dowiesz się np. który z twoich bliskich przodków jest odpowiedzialny za twoje geny otyłości. Możesz również zapobiedz wielu chorobom bez stosowania terapii farmakologicznej.

Wiele ośrodków na świecie i w Polsce zajmuje się opracowywaniem diety DNA oraz odpowiedniego zestawu ćwiczeń fizycznych. Ta idywidualna forma diety to absolutny hit wśród gwiazd w Hollywood! Z diety DNA korzystała m.in. Jessica Alba, której członkowie rodziny od pokoleń zmagają się z otyłością. Test DNA i opracowanie diety kosztuje od ok. 1 000 zł, jest jednorazowy i niepowtarzalny.

ZOBACZ TAKŻE: Dieta DNA [Specjalista radzi] na poradnikzdrowie.pl

 

 

 

 


Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 03.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DIETY: FIT JEST SEXY! Jacek Bilczyński i jego sposób na piękną sylwetkę WIDEO
DIETY: FIT JEST SEXY! Jacek Bilczyński ...

Dieta cud? Z książką Jacka Bilczyńskiego Fit jest sexy! to możliwe! Najpopularniejszy w Polsce dietetyk i trener gwiazd podzielił się swoim sposobem na zdrowy, piękny wygląd i seksowną sylwetkę. W trzech rozdziałach ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...