szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dieta Rafała Maślaka. Co je Mister Polski? [WIDEO]

Rafał Maślak, którego pięknie wyrzeźbione ciało zachwyca kobiety i sprawia, że mężczyźni chcą być jak on, zdradził, ile posiłków je dziennie, w jakich odstępach czasowych i z jakichś składników składa się jego dieta. Chcecie wiedzieć więcej na temat diety Mistera Polski? Obejrzyjcie wideo!

Tagi: co je rafał maślak, dieta, dieta gwiazd, mister polski 2014, rafał maślak, Rafał Maślak dieta

Rafał Maślak opowiada o diecie i ćwiczeniach

fot: Instagram

CZYTAJ TAKŻE: TRENING MIEŚNI BRZUCHA Z RAFAŁEM MAŚLAKIEM! DBAMY O FORMĘ Z MISTEREM POLSKI!

Rafał Maślak nie bez powodu został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną w Polsce! Pięknie zarysowane mięśnie, męska sylwetka i nieodparty urok sprawiają, że na jego widok paniom miękną kolana. Wielu mężczyzn chciałoby naśladować przystojnego Mistera, by zyskać popularność wśród pań. Okazuje się, że Rafał Maślak ma bardzo prostą receptę na idealne ciało: odpowiednia dieta i trening!

CZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ MAŚLAK OPOWIADA O DIECIE I ĆWICZENIACH [WIDEO]

Rafał Maślak przyznał, że stara się jeść bardzo regularnie. - To jest jakieś 5-6 posiłków dziennie, co 3 godziny. A w międzyczasie jeszcze zwykle podjadam jakieś owoce - powiedział. Mister Polski podkreślił, że nie pozwala sobie na złamanie diety nawet wtedy, gdy jest w trasie. - Bezwzględnie się zatrzymuję i jem o danej godzinie - dodał. Ponadto Rafał Maślak dodał, że jeśli tylko ma dostęp do kuchni to stara się sam przygotowywać sobie posiłki, ponieważ na mieście nie zawsze może znaleźć jedzenie, które mu odpowiada.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Chcesz wiedzieć więcej na temat diety Rafała Maślaka? Koniecznie obejrzyj wideo!

Źródło: Agencja TVN/x-news

Autor: M.G.

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 12.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również