szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
sprawdzone sposoby na smukłą sylwetkę

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ? Ćwiczenia na szybką utratę wagi

Płaski brzuch? Możliwe! Musisz tylko trochę się postarać. Jeśli chcesz zaskoczyć teściową i kuzynki swoim wyglądem, przeczytaj nasz ekspresowy poradnik. Przy odrobinie wyrzeczeń, przy stole będziesz wyglądać szczupło i atrakcyjnie.

Tagi: ćwiczenia na brzuch, jak schudnąć, jak szybko schudnąć, jak szybko schudnąć z brzucha, sposoby na brzuch

Płaski brzuch: 5 prostych ćwiczeń na mięśnie brzucha

Marzysz o płaskim brzuchu? Skorzystaj z naszych porad!

fot: BULLS

Płaski brzuch na Wigilię jest możliwy. Jeśli w ostatnim czasie nieco przytyłaś i chcesz wrócić do idealnej formy, są na to sposoby. Wystraczy trochę wysiłku i na wiligijną kolację będziesz znów mogła cieszyć się dobrym wyglądem. Oto nasze ćwiczenia na płaski brzuch przed Wigilią.

Zobacz też: DIETA PŁASKIEGO BRZUCHA. Na czym polega dieta Cynthii Sass? >>

Ćwiczenie 1: leżysz na podłodze i lekko uginasz kolana lub całkowicie prostujesz nogi. Ręce masz splecione na karku. Podnosisz tułów do pozycji wyprostowanej. Pamiętaj, że powietrze wypuszczasz dopiero przy maksymalnym skłonie.

Zobacz też: 6 WEIDERA: skuteczny sposób na płaski brzuch! >>

Ćwiczenie 2: leżysz na podłodze i robisz skłony - jednocześnie unosząc przy tym nogi do góry, a ręce prostując przed sobą.

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA zdradza receptę na płaski brzuch! >>

Ćwiczenie 3: to ćwiczenia na podstawie klasycznych brzuszków. Skłony robisz jednak jednocześnie ze skrętem tułowia - raz w jedną, a raz w drugą stronę.

Zobacz też: Ćwiczenia na PŁASKI BRZUCH w domu >>

Ćwiczenie 4 (nożyce): leżysz na podłodze i unosisz wyprostowane nogi. Wykonujesz nimi naprzemienne ruchy, naśladują ruch nożyc. Wykonujesz jednocześnie skłony.

GWIAZDY OPOWIADAJĄ O SWOICH DIETACH - METAMORFOZY GWIAZD Jak udało im się zrzucić zbędne kilogramy?

Joanna Kurowska: Mam skoki, raz tyje, raz chudnę

W programie „Pytanie na śniadanie” Anna Popek oraz Michał Olszański ze swoimi gośćmi rozmawiali na temat ich metamorfoz. Gwiazdy m. in. Julia Kamińska i Anna Kalata opowiedziały jak udało im się zrzucenie zbędnych kilogramów. Aktorka Julia Kamińska przyznała, że sukces schudnięcia ponad 10 kg zawdzięcza odstawieniu mięsa, cukru, pszenicy oraz drożdży. - Teraz zdecydowanie lepiej się czuję - przyznała aktorka. Anna Kalata, która zrzuciła 38 kg, opowiedziała  o swoim programie, który stworzyła dla kobiet, aby pomóc im w samoakceptacji. W dyskusji uczestniczyła także Joanna Kurowska - Dobre samopoczucie we własnej skórze to nie udawanie kogoś innego - powiedziała aktorka

źródło:x-news

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ćwiczenia na brzuch: z kim warto ćwiczyć?
Ćwiczenia na brzuch: z kim warto ...

Ćwiczenia na brzuch prezentują znani polscy trenerzy! Z kim warto ćwiczyć? Poznaj Natalię Gackę, Annę Lewandowską, Tomasza Choińskiego, Jacka Bilczyńskiego, Sylwię Wiesenberg, Aleksandrę Żelazo, Joannę i Dariusza Brzezińskich oraz Ewę Chodakowską i ...

Ćwiczenia na brzuch: Trenuj z Mel B, Jillan Michels, Rebeccą Louise, Tiffany Rothe i Zuzką Light
Ćwiczenia na brzuch: Trenuj z Mel ...

Ćwiczenia na brzuch możesz wykonywać w domu. Ćwicz codziennie z zagranicznymi trenerkami: Mel B, Jillan Michaels, Rebeccą Louise, Tiffany Rothe czy Zuzką Light. Dzięki nim szybko schudniesz i będziesz mogła się pochwalić ...