szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Diety cud na płaski brzuch - czy działają?

DIETA NA PŁASKI BRZUCH: czy diety cud działają? WIDEO

Płaski brzuch to marzenie prawie każdej kobiety. Wiele z was chciałoby pozbyć się zbędnego tłuszczu i korzysta z różnych metod. Jedną z nich są popularne diety cud. Ich autorzy gwarantują, że dzięki ich sposobom nasza sylwetka będzie fit. Czy jednak takie porady są cokolwiek warte? Czy diety cud działają?

Tagi: czy diety cud działają, dieta cud, dieta na płaski brzuch, jak mieć płaski brzuch, płaski brzuch, sposoby na płaski brzuch

SPOSOBY NA PŁASKI BRZUCH: czy diety cud działają?

Czy diety cud pomagają na płski brzuch?

fot: www.sxc.hu

Stosowałaś kiedyś metodę na odchudzanie zwane dieta cud? Były rezultaty? Zapewnie nie. Nic dziwnego, bo sposoby typu Dieta Dukana czy Dieta Kopenhaska wcale na dłuższą metę nie działąją. Co więcej, mogą zaszkodzić. To nieskuteczny sposób na odchudzanie - mówi Paweł Goral, trener personalny z klubu Energy Fitness Mokotów Palace w Warszawie - Tak naprawdę zbędne kilogramy możemy zrzucić odchudzając się mądrze i ćwicząć - dodaje ekspert.

Jak zatem zrzucać zbędne kilogramy? Najlepsza dieta to zbilansowana dieta obejmująca wszystkie makroskładniki czyli: białko, węglowodany i zdrowe tłuszcze. Przy bardzo restrykcyjnych dietach następuje utrata beztłuszczowej masy ciała (tracimy również tkankę mięśniową) - tłumaczy Paweł Goral.

Dieta na płaski brzuch

Dlaczego redukcja tkanki tłuszczowej za pomoca popularnych diet może być groźna? Bo te diety zazwyczaj zakładają spożycie takich posiłków, które nie dostarczają organizmowi wystarczającej liczby kalorii oraz wartości odżywczych: A schodzenie poniżej 800 kCal od zapotrzebowania, możliwe jest tylko pod kontrolą lekarza - ostrzega trener z Energy Fitness.

Nie ma też co się łudzić, że efekty odchudzania będą błyskawiczne i natychmiast zauważalne: Zrzucanie zbędnych kilogramów trwa w zależności od nadwagi. Im ona większa, tym dłużej. Dobrze jest trzymać utratę masy pomiędzy 0,5 a 0,7 kg/tydzień - radzi ekspert. Jaka jest zatem recepta? Zamiast dać się nabrać na nieskuteczne diety - cud, lepiej zmobilizować się do sytematycznej i niestety długiej pracy nad swoją sylwetką. Wtedy efekty nie tylko będą zadowalające, ale przede wszystkim długotrwałe i nie zaszkodzimy swojemu organizmowi.

WIDEO NA GLAMKI.PL: Słownik fitnessu - Spinning Podczas 40 minutowych zajęć spalisz nawet 500 kalorii.

Autor: ko

Zdjęcia: www.sxc.hu

Publikacja: 20.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Co jeść i czego nie jeść, by mieć PŁASKI BRZUCH? WIDEO
Co jeść i czego nie jeść, ...

Chcesz mieć płaski brzuch? Tak, to możliwe. Czemu nie! Zmień swoje żywieniowe przyzwyczajenia i weź się za ćwiczenia. Podpowiemy ci, co zmienić w diecie, by cieszyć się idealnym brzuszkiem!

ĆWICZENIA NA PŁASKI BRZUCH: jak szybko mieć płaski brzuch? Radzi Janek Bielski [WIDEO]
ĆWICZENIA NA PŁASKI BRZUCH: jak szybko ...

Ćwiczenia na płaski brzuch to według wielu kobiet idealny sposób na świetną sylwetkę. Nic bardziej mylnego. Same treningi nie wystarczą. Potrzebna jest też dieta. Bez odpowiedniego żywienia nie będzie oczekiwanych rezultatów. Jak ...