szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz gdzie i jak kupić bilety na ECCO WALKATHON 2013

ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon!

Ecco Walkathon 2013 - można kupić bilety! Kto jednak chce wziąć udział w imprezie, musi się pospieszyć. Liczba biletów jest ograniczona. I nic w tym dziwnego, bo to bardzo popularna impreza. ECCO wspiera w ten sposób obszary zdrowia, edukacji i ochrony środowiska.

Tagi: bilety na ECCO WALKATHON, bilety na ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON 2013 bilety, ECCO WALKATHON 2013 gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON program

ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon!

ECCO WALKATHON 2013

fot: Materiały Prasowe

Ecco Walkathon 2013 ma ograniczoną liczbę miejsc! Pamiętaj! Limitowana pula biletów normalnych i dziecięcych jest do kupienia w wybranych sklepach ECCO na terenie całej Polski w cenie 27 zł. Jak również online: http://stendi.pl/bilet-ecco-walkathon-2013-normalny-p733524.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: gdzie kupić bilety? >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: zapraszają Daria Widawska, Magdalena Kumorek i Ania Maruszeczko! >>

Podczas tegorocznego ECCO Walkathonu mamy do wyboru dwie trasy o długości 6 i 10 kilometrów. Na uczestników spaceru czeka również mnóstwo atrakcji m.in. specjalna Trasa na Obcasach dla aktywnych i uwielbiających buty na wysokim obcasie kobiet, jak również koncerty Kamila Bednarka i zespołu Future Folk.

ECCO Walkathon to spacer dla wszystkich: dla rodzin z dziećmi, znajomych i przyjaciół. Każdego roku tysiące uczestników z całego świata dedykują przebyte kilometry na cele dobroczynne – ECCO bowiem za każdy przebyty kilometr przekazuje 4 zł na wybrany przez uczestnika projekt charytatywny. Podczas spaceru uczestnicy nie tylko pomagają, ale także spędzają czas w atmosferze radości i dobrej zabawy.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: Kiedy, gdzie, jak się zapisać? >>

Zobacz też: WALKATHON 2013: bilety. Gdzie kupić bilety? Jaka cena? >>

Największy life stylowy spacer w Polsce od lat wspierają również znani i lubiani m.in. Iwona Guzowska, Beata Pawlikowska, Tomasz Karolak, Michał Piróg, Marcin Prokop, Staszek Karpiel Bułecka, Kamil Bednarek, Rafał Brzozowski, Oliwier Janiak, Jarosław Gugała, Wojciech Jagielski, Bartek Jędrzejak, Jarosław Kret, Marek Kamiński, Paweł Płuska, Tomasz Sianecki, Adam Wajrak, Paweł Wawrzecki, Karol Strasburger, czy Rafał Bryndal.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również