szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ECCO WALKATHON 2013: gdzie kupić bilety?

ECCO WALKATHON 2013: gdzie kupić bilety?

ECCO Walkathon – to największy charytatywny spacer świata, w Polsce to również największy event familijny organizowany przez firmę ECCO - duńskiego producenta obuwia dla dorosłych i dzieci. Jak wziąć udział w imprezie?

Tagi: bilety na ECCO WALKATHON, bilety na ECCO WALKATHON 2013, daria widawska, ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON 2013 bilety, ECCO WALKATHON 2013 gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON program

ECCO WALKATHON 2013: gdzie kupić bilety?

ECCO Walkathon 2012

fot: Materiały Prasowe

ECCO Walkathon 2013 odbędzie się 14 września, na warszawskiej Agrykoli. Mechanizm akcji jest prosty: wspólnie spacerujemy po wytyczonych trasach, a za każdy przebyty przez nas kilometr ECCO przekaże 4 zł na rzecz wybranej przez nas organizacji charytatywnej.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: Kiedy, gdzie, jak się zapisać? >>

Bilety normalne i dziecięce już wkrótce do nabycia w sklepach ECCO na terenie całej Polski w cenie 27 zł. Bilet w dniu wydarzenia jest wymieniany na pakiet startowy. W skład pakietu wchodzą: nowy, wyjątkowy i funkcjonalny plecak ECCO, woda, jabłko, przewodnik po trasach oraz identyfikator, na którym dokonujemy wyboru fundacji, na rzecz której chcemy, aby ECCO przekazało wychodzone przez nas pieniądze.

Zobacz też: WALKATHON 2013: bilety. Gdzie kupić bilety? Jaka cena? >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon! >>

Jak to dobrze móc pójść sobie na spacer. Beztrosko, ramię w ramię, krok w krok z najbliższymi. Tym lepiej, że na horyzoncie widnieje dobry cel. Zachęcam, by tym razem pomaszerować z myślą o dzieciach chorych na mukowiscydozę, którym choroba zabiera siły. Nasz spacer doda im mocy! - zaprasza Anna Maruszeczko. Ambasadorkami imprezy są też Daria Widawska, Magdalena Kumorek.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon już w sklepach >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon już w sprzedaży! >>

W pakiecie dziecięcym ECCO Walkathon 2013 (do 12 roku życia) wyjątkowe niespodzianki. W tym roku: nowa koszulka ECCO Walkathon oraz mini zestawy klocków LEGO w zależności od wieku małego spacerowicza. Oprócz projektu mukowiscydozy Fundacji TVN Nie jesteś sam możemy wesprzeć również zbiórkę funduszy na zakup sprzętu ratującego życie wcześniaków ze Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie, a z wychodzonych dziecięcych kilometrów warszawski Ogród Zoologiczny, zbuduje zimowy domek dla pingwinów przylądkowych z południowej Afryki.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 24.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ECCO WALKATHON 2013: spot promujący akcję
ECCO WALKATHON 2013: spot promujący akcję

ECCO Walkathon 2013 już 14 września w Warszawie. Za każdy przebyty przez nich kilometr 4 złote trafią na konto wybranej przez uczestnika organizacji charytatywnej. Fundusze zebrane podczas tegorocznego ECCO Walkathonu zostaną przekazane ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...