szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Szczegóły ECCO WALKATHON 2013

ECCO WALKATHON 2013: Kiedy, gdzie, jak się zapisać?

Trwają zapisy na ECCO WALKATHON 2013! Bilety można kupić w sklepach ECCO. Zobacz jak wziąć udział w Ecco Walkathon 2013 i dołącz się do tej wielkiej imprezy charytatywnej.

Tagi: ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON 2013, ECCO WALKATHON 2013 bilety, ECCO WALKATHON 2013 gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy

ECCO WALKATHON 2013: Kiedy, gdzie, jak się zapisać?

Daria Widawska twarzą ECCO WALKATHON 2013

fot: Materiały Prasowe

ECCO Walkathon, największy charytatywny spacer świata zbliża się wielkimi krokami. W Polsce to jednocześnie największa impreza rodzinna organizowany przez firmę ECCO. Najbliższa edycja w sobotę 14 września 2013. Wszyscy chętni zbiorą się na warszawskiej Agrykoli. Zasady są proste: uczestnicy akcji wspólnie spacerują po wytyczonych trasach, a za każdy przebyty kilometr ECCO płaci 4 zł dla organizacji charytatywnej, którą wybierzemy.

Zobacz też: WALKATHON 2013: bilety. Gdzie kupić bilety? Jaka cena? >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon! >>

Bilety można już kupić w sklepach ECCO w całej Polski. Kosztują 27 zł. W dniu wydarzenia, bilet będzie wymieniony na pakiet startowy. W jego ramach nowy, wyjątkowy plecak, woda, jabłko, przewodnik po trasach oraz identyfikator, na którym dokonujemy wyboru fundacji, na rzecz której chcemy, aby ECCO przekazało „wychodzone" przez nas pieniądze. Dla dzieci wyjątkowy pakiet: nowa koszulka ECCO Walkathon oraz mini zestawy klocków LEGO

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: zapraszają Daria Widawska, Magdalena Kumorek i Ania Maruszeczko! >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon już w sklepach >>

Poparcie dla akcji wyraziło już pond 438 500 osób, które na trzech kontynentach, pokonały do tej pory dystans równy prawie 86 okrążeniom ziemi!  Fundacja TVN Nie jesteś sam już trzeci raz zebrane pieniądze przeznaczy dla dzieci chorych na mukowiscydozę. Na razie nie odkryto leku, który mógłby pomóc chorym na mukowiscydozę dożyć później starości. Szansą są transplantacje płuc, dzięki czemu niektórzy pacjenci dożywają do 40-50 lat. Niestety są też tacy, którzy umierają w wieku 5 lat.

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: gdzie kupić bilety? >>

Zobacz też: ECCO WALKATHON 2013: bilety na ECCO Walkathon już w sprzedaży! >>

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 30.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również