szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Żelazne zasady, który trzeba przestrzegać, aby Skalpel przyniósł sukces

EWA CHODAKOWSKA. Co robić, aby Skalpel przyniósł sukces?

Ewa Chodakowska i jej Skalpel to jedno z najpopularniejszych zestawów ćwiczeń. Sprawdź co należy robić, aby Skalpel Chodakowskiej przynosił oczekiwane rezultaty.

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska skalpel, ewa chodakowska skalpel dieta, ewa chodakowska skalpel jak jeść, ewa chodakowska zasady ćwiczenia

EWA CHODAKOWSKA. Co robić aby Skalpel przyniósł sukces?

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Ewa Chodakowska radzi jak podchodzić do wykonywania Skalpela. Sprawdź co trzeba robić, aby Skalpel Chodakowskiej przynosił sukcesy i radość. Oto kilka porad, które przygotowała dla Ciebie trenerka.

Jedzenie

Liczenie kalorii jest ważne, ale nie przesadzajmy. Nie rób tego obsesyjnie! Wszelkiego rodzaju diety również nie są dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim jedz rozsądnie. Zakazywanie sobie jedzenia czekolady czy innych słodkości niczego nie zmieni. Jedz to co lubisz, świadomie dobierając produkty do swojej diety. Pamiętaj, że w jedzeniu liczy się przede wszystkim jego smak, a nie ilość kalorii jakie dostarcza organizmowi. Staraj się używać przypraw, które przyspieszają przemianę materii.

Ćwiczenia i postrzeganie siebie

Wykonując Skalpel Chodakowskiej czy inne ćwiczenia, ciesz się nim. Nie myśl o tym jak o czynności, którą musisz wykonać, aby dobrze wyglądać. Ma być to przyjemność i dobra zabawa, która przy okazji sprawi, że będziesz zadowolona z własnego ciała. Pamiętaj o tym, aby akceptować siebie taką, jaką jesteś. Kilka centymetrów mniej nie rozwiąże twoich kryzysów emocjonalnych. Pokochaj siebie! Zwracaj uwagi na swoje dobre punkty.

Ćwicząc nie gubisz kilogramów, a centymetry! Dlatego wagę schowaj do szafy i wchodź na nią raz w miesiącu. Tracąc tkankę tłuszczową wyrabiasz sobie mięśnie. Planując tygodniowy rozkład ćwiczeń, nie miej do siebie zarzucaj sobie, że zrobiłaś Skalpel tylko 3 razy zamiast 6. Nie stawiaj sobie sztywnych reguł, nie na tym to polega. Nawet jeżeli którąś z nich złamiesz - nie miej wyrzutów sumienia.

Pamiętaj! Ćwicz dla siebie - to Ty masz się czuć dobrze ze sobą, a nie twoje otoczenie!

Autor: kobi

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 24.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...