szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska wydała dziennik fitness!

EWA CHODAKOWSKA. Dziennik fitness trenerki!

Ewa Chodakowska wydaje dziennik fitness! Rok z Ewą Chodakowską to nazwa dzienniczka w którym zapiszesz wszystkie swoje osiągnięcia. Już teraz możesz sprawdzać rezultaty ćwiczeń z Chodakowską.

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska dziennik fitness, kalendarz ewa chodakowska, rok z ewą chodakowską, rok z ewą chodakowską twój dziennik fitness

Ewa chodakowska. dziennik fitness

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Ewa Chodakowska to bez wątpienia kobieta biznesu. Oprócz kilku płyt z ćwiczeniami, książek oraz kalendarza, postanowiła wydać coś jeszcze. Twój Dziennik Fitness. Rok z Ewą Chodakowską to nowa publikacja instruktorki.

Chcesz spędzić cały rok z Chodakowską? Nic prostszego. Kup najnowszy kalendarzo-notatnik z Ewą. Rok rozpoczynasz kiedy chcesz. Sama wpisujesz daty swoich ćwiczeń, zaplanujesz je na kolejny tydzień oraz będziesz kontrolować każdy centymetr. Teraz nic ci nie ucieknie!

W dzienniku fitness wpiszesz nie tylko serie wykonanych ćwiczeń - będzie mogła rozpisać swoją dietę, napisać jak się czujesz w danej chwili. A pod koniec miesiąca podsumujesz wyniki swojej ciężkiej pracy i wkleisz zdjęcie przedstawiające twoją aktualną sylwetkę. Dzięki temu z miesiąca na miesiąc będziesz mogła sprawdzić jak poprawia się twoja ciało. Co więcej - wystawisz sobie sama ocenę.

Oprócz twoich notatek w kalendarzu znajdziesz ciekawostki dietetyczne, ćwiczenia angażujące różne partie mięśniowe (a każdy miesiąc to inna partia). Premiera już 23 października 2013 w Empiku.

Autor: kobi

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 15.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...