szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj magiczne właściwości jabłka!

EWA CHODAKOWSKA radzi jeść jabłka. Zobacz jakie właściwości mają popularne owoce!

Ewa Chodakowska radzi jeść jabłka. Chodakowska uważa, że jabłko to obowiązkowy element diety. Dowiedz się, dlaczego należy jeść jedno jabłko codziennie i poznaj jego właściwości!

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska co jeść, ewa chodakowska dieta, po co jeść jabłka, właściwości jabłka

EWA CHODAKOWSKA radzi jeść jabłka. Zobacz jakie właściwości mają popularne owoce!

Jabłka to idealny sposób na poprawę naszego zdrowia

fot: stock.xchng

Ewa Chodakowska zaleca włączyć do swojej diety jabłka. Właściwości tego popularnego owcu sprawią, że będziesz zdrowsza! Dowiedz się więcej na temat leczniczych właściwości jabłek.

Popularne przysłowie Jedno jabłko dziennie, a lekarz daleko ode mnie potwierdza również trenerka. Polskie jabłka zachowują nasze serce zdrowe oraz wspomagają florę bakteryjną. Jeżeli masz problem z zaparciami, jedzenie tych owoców pomoże Ci rozwiązać ten nieprzyjemny problem.

Zobacz też: OLEJEK KOKOSOWY odbudowuje i nabłyszcza włosy. Sprawdź jakie właściwości ma olejek kokosowy >>>

Stosowałaś dietę i boisz się efektu jojo? Jedzenie jabłek pomaga utrzymać właściwą masę nasze ciała. Co więcej chronią nasze kości przed osteoporozą, a także zapobiegają chorobom nowotworowym.

Podczas detoksykacji dołącz do swoich koktajlów oraz soków, jabłko. Pomaga i przyspiesza eliminować toksyny z naszego organizmu. Jest także idealnym sposobem na zmniejszenie ryzyka zachorowania na cukrzycę. I co bardzo ważne u wielu Polaków - owoce te pomagają obniżyć zbyt wysoki cholesterol.

Która z Was pomyślała o tym, że tak mały owoc może mieć aż tak wiele właściwości zdrowotnych?


Autor: kobi

Zdjęcia: stock.xchng

Publikacja: 05.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...