szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak internauci oceniają ćwiczenia Skalpel i Killer Ewy Chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA: opinie o ćwiczeniach. Czy ćwiczenia Chodakowskiej są skuteczne?

Zebraliśmy dla was opinie o ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej. Czy Skalpel i Killer naprawdę są takie straszne? Jakie efekty przynoszą ćwiczenia Ewy Chodakowskiej?

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska killer, ewa chodakowska opinie, ewa chodakowska opinie ćwiczenia, ewa chodakowska skalpel

Ewa Chodakowska opinie o ćwiczeniach

Jak internauci oceniają ćwiczenia Skalpel i Killer Ewy Chodakowskiej

Opinie o treningach Ewy Chodakowskiej są bardzo zróżnicowane. Część internautów wychwala ćwiczenia takie jak Killer czy Skalpel, inni natomiast je krytykują. Które opinie przeważają?

Wiele internautek krytykuje Chodakowską, że jej techniki są morderczym wysiłkiem, który przynosi wiele bólu. Uważają, że ćwiczenia te obciążają wiele partii mięśniowych - dotyczy to szczególnie zestawu Skalpel. Podobno machanie nogą, powoduje tak wielki ból, że nie można normalnie siedzieć. O Killerze nie krążą wcale lepsze opinie. Co prawda, nie jest aż tak bolesny, ale wymaga od nas nie lada kondycji. Intensywne bloki ćwiczeń, przeplatane odpoczynkiem kardio, to dla niektórych bariera nie do przejścia.

Nie mają końca narzekania na czas trwania poszczególnych ćwiczeń. Wiele internautek nie może poświęcić aż 45 minut dziennie na trening. Preferują krótsze, 10 minutowe zestawy oferowane przez konkurencję.

Zobacz też: JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ? Trenerka MelVFitness schudła w 15 minut i wyśmiała zdjęcia ćwiczących >>>

Do negatywnych opinii na temat ćwiczeń Ewy Chodakowskiej, dołącza propagatorka fitness w Polsce, Mariola Bojarska-Ferenc. Uważa, że trening nie może prowadzić do wymiotów i przeciążenia organizmu - tak jak ma to miejsce w przypadku ćwiczeń Ewy, a ma sprawiać przyjemność.

Nie braknie pozytywnych opinii na temat Chodakowskiej. Jest ona chwalona przede wszystkim za to, że poderwała Polki z kanapy. Dzięki niej, większość kobiet w Polsce na nowo odkryła fitness. Ne potrzebują już wydawać setek złotych na karnety do siłowni. Wystarczy tylko sprawny komputer.
O efektach Skalpela czy Killera nie trzeba wiele pisać. Wystarczy wejść na fanpage instruktorki, aby zobaczyć ich rezultaty. Tysiące zdjęć dziewczyn w każdym wieku, chwali się metamorfozą jaką przeszły z Ewą.

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA ĆWICZENIA: nowy zestaw ćwiczeń sześciominutowych >>>

Co z tego, że boli? Ból świadczy tylko o tym, że mięśnie pracują. Bez bólu w żadnym sporcie nie osiągniemy efektów. Chodakowska niewątpliwie przeprowadziła wielką rewolucję w życiu Polaków. Pozostaje pytanie - na jak długo?

Autor: kobi

Publikacja: 23.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...