szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska ma własny klub fitness

EWA CHODAKOWSKA. Klub Ewy ChODAKOWSKIEJ już niebawem!

Ewa Chodakowska otwiera własny klub fitness. Trenerka wszystkich Polek postanowiła firmować swoim nazwiskiem placówkę na Mokotowie. Wiadomo już, że oprócz Chodakowskiej i jej męża, zajęcia będzie prowadził personalny trener Tomasz Choiński. Kiedy otwarcie klubu Ewy Chodakowskiej?

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska fitness, ewa chodakowska otwiera klub, klub ewy chodakowskiej, tomek choiński

EWA CHODAKOWSKA SKALPEL. Wyzwanie "Bikini 2014" z Chodakowską!

Ewa Chodakowska zachęca do podjęcia wyzwania "Bikini 2014"

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Klub fitness Ewy Chodakowskiej? Dotychczas trenerka prowadziła ćwiczenia głównie za pomocą internetu, teraz przyszedł czas na własny biznes. Kiedy otwarcie klubu Chodakowskiej? Czy sama trenerka poprowadzi zajęcia?

Jak zdradza sama Chodakowska w wywiadzie dla magazynu Show: - Ruszamy już za dwa tygodnie. Oprócz mnie i męża, zajęcia będzie prowadził nasz kolega i trener personalny Tomek Choiński. Czy rzeczywiście trenerka znajdzie czas na prowadzenie zajęć we własnym klubie, pojawiając się tak często na celebryckich salonach?

Jak podkreślają fachowcy, zasługi Ewy Chodakowskiej w krzewieniu mody na fitness i aktywność fizyczną są nieocenione. Tysiące Polek zaufało trenerce i zaczęło zmieniać swoje nawyki i styl życia, a co za tym idzie - ku własnej radości - wyszczuplały. Czy teraz chętnie odwiedzą klub fitness na Mokotowie by stanąć oko w oko z Ewą Chodakowską?

Autor: mkusy

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 22.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...