szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ewa Wachowicz o wiosennej diecie w rozmowie z Glamki.pl

Ewa Wachowicz zdradza, jak zmienia się jej dieta na wiosnę. Co gwiazda je wiosną? Jak powinna wyglądać wiosenna dieta? Czy Ewa Wachowicz lubi kulinarne eksperymenty? Zobacz rozmowę Ewy Wachowicz z Glamki.pl!

Tagi: dieta, Ewa Wachowicz, wiosenna dieta

Ewa Wachowicz

Wiosną nasza dieta powinna się znacznie zmienić i powinniśmy stawiać na zupełnie inne odżywianie niż zimą. Wie o tym doskonale Ewa Wachowicz, która całkowicie zmienia swoją dietę w wiosennym sezonie.

Przeczytaj więcej o Ewie Wachowicz!

Co jada Ewa Wachowicz wiosną? Na jakie potrawy stawia? I czy lubi kulinarne eksperymenty? To wszystko gwiazda wyjawiła w rozmowie z Glamki.pl. Koniecznie zobacz materiał wideo:

)

Autor: Kinga

Publikacja: 12.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak Ewa Wachowicz dba o figurę?
Jak Ewa Wachowicz dba o figurę?

Ewa Wachowicz zdradziła sekret swojej figury w rozmowie z Glamki.pl! Gwiazda wyjawiła, jaką dietę stosuje i czy regularnie trenuje. Sprawdź, w jaki sposób Ewa Wachowicz dba o swoją figurę!

EWA WACHOWICZ w stylu retro na okładce Gali. Gwiazda znowu na szczycie!
EWA WACHOWICZ w stylu retro na ...

Ewa Wachowicz, jurorka popularnego programu Top Chef, została gwiazdą okładki najnowszej Gali. Celebrytka pozuje w stylizacji retro, oczywiście jak przystało na gwiazdę kulinarnego show, możemy zobaczyć ją siedzącą na kuchennym blacie ...

EWA WACHOWICZ na planie programu Top Chef. Stylizacja Ewy Wachowicz. Ubierz się jak ona!
EWA WACHOWICZ na planie programu Top ...

Ewa Wachowicz pojawiła się na konferencji nowego programu Top Chef, który będziemy mogli zobaczyć niebawem na antenie telewizji Polsat. Była miss zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą i doskonałą stylizacją. Przygotowałyśmy dla Was zestaw ...